Wpis z mikrobloga

#mirkocup Z kolejnej oedycji zegnamy sie z @fractiioN i pomyuslimy czy nie z cala druzyna NA Plays.
Koles to cziter i takich tolerowac nie bedziemy. W samym turnieju mu nic nie udowodniono, poza tym i tak polegli w polfinale, wiec nic nie mozemy zrobic, ale na nastepna edycje kolega wstepu juz nie ma.

Teraz sobie poprowadze rozne sledztwa i sprawdze czy team mogl wiedziec o tym ze kolega czituje, jezeli mieli tego swiadomosc to caly team dostanie dyskwalifikacje z turnieju na przyszlosc.

Oczywiscie fraction dostal czesc nagrod, pewnie nie bedzie mial sumienia zeby to oddac skoro jest czlowiekiem bez godnosci, ale upominkow od SHU mu nie wyslemy, wstrzymamy tez wysylke dla calego jego teamu.

#csgo

http://steamrep.com/profiles/76561198203261529

link do steamrepa
  • 33
  • Odpowiedz
@SzlachcicPolny: dokladnie tak. Nie no mam swoje metody xD
Od nastepnego turnieju antycheat i nagrywanie demek + ts bedzie i #!$%@?. Wyliminujemy chwasty, bo jak mozna byc takim smieciem i czitowac w malym lokalnym turnieju to ja nie mam pojecia.
@HypnoSq: 99% ze Azatej nie wiedzial, bo znam go dlugo juz i to nie ten typ gracza. Ale co do reszty to nie wiem, zreszta sprawdzimy co mozemy
  • Odpowiedz
@Perlo: nic mu nie udowodniono bo wygraliśmy mecz na nich i nie chciało mi się już robić dodatkowej afery (chociaż pare perełek na demie znalazłem), po tym jak zostałem tak strasznie shejtowany przez fractiona i jego kolegów. Chyba wyszło na moje :/
  • Odpowiedz
@KRYSTlAN: No wlasnie pamietam ze o ktoryms tak gadalismy. Mam serio nadzieje ze nic o tym nie wiedzieliscie. Ty to wiem, ze nic bo sie znamy, nawet nagrod przewaznie nie chcesz xD Ale reszta mnie ciekawi. Przykra sprawa ogolnie.
@d0nezo: On to chyba aima mial raczej z tego co pamietam po akcjach, ale jak czituje i jest smieciem to nic nie wykluczam. Co zrobisz, nic nie zrobisz bozenko.
  • Odpowiedz
Chciałbym wkleić tutaj parę cytatów kolegi Fractiona z napinki jaką ze mną przeprowadził i do której dołączyło się paru jego kolegów oraz innych wykopowiczów (oczywiście wszyscy w jego obronie):

"Jako że zaczęły się jakieś pomówienia co do mojej osoby, więc wrzucam dema "w celach edukacyjnych"."
"po prostu słyszę wasze gwiazdorzenie typu "nasi przeciwnicy postawia jakis opor tym razem?" i inne #!$%@? z waszego ts'a, a jak jest opór, to jednak "odpalony na 100%" i inne "konta 128 milionów""
"Chcesz dyskutować dalej i się pogrążać? Jak tak, to sprawdź moje dema i wypunktuj mi hax akcje, chętnie się pośmieję. Na twoim miejscu wolałbym jednak zamilknąć"
"Gram na tym od około 1,5 roku, jak widać ten 100% hax nie dostał ani bana, ani overwatcha, więc hej."
  • Odpowiedz
@d0nezo: nie znam całego składu drużyny Fractiona, ale zdążyłam poznać trochę @KRYSTlAN w poprzedniej edycji i wiem, że jeśli mówi, że nie dostawali dziwnego info, to nie dostawali (w sensie takiego oczywistego, które mogło świadczyć o haksach). Być może było tak, jak mówisz, że dawał ,,normalne" info jak w każdym normalnym meczu niemniej jeśli ktoś coś by podejrzewał, to myślę, że dowiedzielibyśmy się.

Na chwilę obecną powiem tyle, że
  • Odpowiedz