Wpis z mikrobloga

Mirko, potrzebna #klawiatura do #pcmasterrace, bo gejming.
Szukam przede wszystkim czegoś ze stonowanym designem, nie jakieś turbo-chroma-żygijednorożca połączone z mokrym snem designera na temat Startreka z gwiezdnych wojen, przez co bryła wygląda jak #niewiadomoco. Trochę jestem na to za stary.
Dodatkowo z sensownym anty ghostingiem - niestety nie mam starego portu PS/2.
I w sumie tyle, albo aż tyle...

Klawisze multimedialne/funkcyjne/podświetlanie/makra nie są mi potrzebne.
Co Mirki polecają oprócz ''bierz mechaniczna oneoneoneone!''?

Budżet zapytacie?
Jak najmniej.

A na zdjęciu to, czego używam od ładnych paru lat i taki design jest jak najbardziej ok. A kosztowała mnie z 15 PLN.
celulozy - Mirko, potrzebna #klawiatura do #pcmasterrace, bo gejming. 
Szukam przede...

źródło: comment_4mOaVxYUYuu5FnJumYhq4ghQMOp1d5Eg.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
Zaśmiecać tag pcmasterracr pytaniem jaka klawiaturę kupić za 30zl xD idz do marketu i se wybierz co ci się podoba w tej cenie i tak nie ma różnicy w nich bo to najgorszy biedo bajzel ktory się zacina jak wdusisz 3klawisze na raz
  • Odpowiedz
@trejn: Przecież OP nic takiego nie napisał. Budżet jak najmniej, ale może ktoś poleci klawiaturę spełniającą wszystko co trzeba za np 200zł? W sumie sam jestem ciekawy, co mirki polecą, bo sam mam obecnie jakąś tanią klawiaturę za 30zł
  • Odpowiedz
  • 0
Jak używał klawiatury za 15zl to raczej nie kupi teraz klawiatury za 80zl bo dopiero od tego przedziału cenowego jest coś więcej niż chińskie gowno z naklejkami tracer czy esperanza
  • Odpowiedz
@celulozy: moze okresl dokladnie co rozumiesz przez gejmingowa bo klawisze funkcyjne i multimedialne, makra, podswietlanie by mozna bylo widziec klawisze w nocy etc to wlasnie cechy klawiatury gejmingowej, a wychodzi na to ze ty chcesz jakas zwykla klawiature microsoftu/logitecha a nie gejmingowa.
  • Odpowiedz
  • 0
@hopin8krzys Oczywiście, cena jak najmniej za wymagane elementy, będzie taka za 50/5000 może być. Ważne, że spełnia funkcje, o których pisałem. Zdroworozsadkowo podchodzę do sprawy wiec wydawanie 700 złotych na chroma deathstalker razer pro 8000 nie jest dla mnie ani rozsądne ani opłacalne.
  • Odpowiedz
  • 0
@dob3k gejmingowa to taka, która dobrze sprawdza się w grach, a głównym wyznacznikiem tego jest dla mnie antyghosting.
Ot chciałbym znaleźć coś co ma w sobie sprawność gejmingowki ale bez tej (dla mnie smiesznej) otoczki w stylu wyglądu statku kosmicznego i miliona przycisków, których używał nie będę bo nie widzę takiej potrzeby.
  • Odpowiedz
  • 0
@wzr1one ten tracer o dziwo ma świetne recenzje. Dziwne, bo co jak co ale tracery to zawsze były strasznie słabe jakościowo a tu takie pozytywne zaskoczenie. Jak na razie to mój faworyt.
  • Odpowiedz
@celulozy: Sam tak z założenia wychodziłem, ze tracer to gówno etc... Ale stwierdziłem "i tak mogę oddać jakby co". Na szczęście mega pozytywnie mnie zaskoczyła, dodatkowo ma budowę "niby mechanika", jest ciężki i idealny do gier w sumie.

Do tego MEGA ŚWIETNA FUNKCJA - BLOKADA PRZYCISKU WINDOWS!
  • Odpowiedz
@celulozy: podswietlenie jest po to zebys widzial co naciskasz jak jest ciemno w pokoju. Mozesz sobie je wylaczyc jednym przyciskiem. Mozesz tez kupic klawiature z bialym podswietleniem.
Jak pisalem wyzej - poogladaj sobie klawiatury microsoftu i logitecha tylko nie szukaj gejmingowej bo wszystkie maja dodatkowe klawisze i podswietlenie (to cechuche gejmingowe poza anti ghostingiem)
  • Odpowiedz