Wpis z mikrobloga

Hej, ostatnio znowu zaczęłam rysować ( nie jakoś mega ale to lubię). Od dawna chodzi mi po głowie myśl żeby kupić sobie tablet graficzny. Nie chcę na niego wydawać mnóstwa kasy, skoro nie mam pojęcia jak się go obsługuje, ale chce taki, posłużyłby mi trochę. Przeglądałam internety i podobno wacom intuos na start byłby dobry. Tylko że tam są jakby 4 wersje draw, comic, art i photo. Photo mi nie potrzebne, bo nie będę się bawić w przerabianie zdjęć, bardziej mi chodziło żebym mogła stworzyć coś ładnego, ale póki co nie mam takiego swojego wyrobionego stylu. Jaka będzie różnica pomiędzy art a draw? Czy comic sprawuje się podobnie?

#pytanie #pytaniedoeksperta #grafika #tabletgraficzny #wacom
Pobierz pierozkowyviking - Hej, ostatnio znowu zaczęłam rysować ( nie jakoś mega ale to lubię...
źródło: comment_RjY43TrbK4Gf7KuYpoOFNdmPfmwpXa76.jpg
  • 11
one wszystkie w ramach jednej serii roznia sie tylko dolaczonym oprogramowaniem.
Art, comic, photo to dokladnie to samo urzadzenie, identyczne, z takimi samymi sterownikami.
Jedynie dolaczone dodatkowe programy sie roznia.
Jedyna roznica jest z wersja draw, bo chyba nie ma czucia dotyku reki i palcow, a jedynie rysika.
jak nie potrzbujesz uzywac tez do zoomowania, pinchowania, czy przesuwania obrazu palcami, to draw ci starczy. Ja mam art i jest super.
Od dzisiaj