Wpis z mikrobloga

Ja też mam takiego dziadka w robocie, kurzy analogi jak lokomotywa i gada nie pal tego bo będziesz miał wodę w płucach....
@emjey20: @Waspin: ziomki, ale co was to obchodzi, co sobie ludzie pomyślą? XD Jak się będą chcieli dowiedzieć co to i po co to, to będą pytać/szukać informacji w internecie, a gimbów prędzej, czy później dojadą rodzice. Najgorsze jest jednak to, że ostatnio widziałem chłopaka ~12 lat, który kupował sobie nowe clearo. To już mi się nie podoba, w sensie, że na eszlugi rzucają się również takie dzieci. Pół biedy
@vgf_: są jednak zawody, w których Twoja prezencja ma ogromne znaczenie. Gdy klient widzi Cię z modem w kieszeni może stwierdzić że jesteś niepoważny bo vapenation
@emjey20: zalezy. jak chcesz prezencji, to kup sobie ladnego mechanika i do tego ktoregos kajtka. chmura mala, estetyka spoko, zadne vapenation. dzieki bogu jestem bardziej tech, niz sales. :-P
@mrgruszka: w sumie obchodzi mnie niewiele, tylko irytują mnie świry #pdk co najeżdżają tag od czasu do czasu ze swoimi porytymi komciami. Dodatkowo ciężko walczyć ogólnie o "wizerunek" jak się ma na plecach gimbotłum.
@emjey20: jestem na studiach ktore wymagaja bliskiego kontaktu miedzyludzkiego, w dodatku powinienem mowic ludziom ze prosze nie palic bo to zle. Do tej pory przychodzilem walacy kiepem bo musialem zapalic. Przerzucilem sie na eszlugi celem ograniczenia i rzucenia ale glownie tez zeby nie walic jak stary dziad kiepem jak siadam do ludzi. Jesli klient ocenia cie po eszlugu to raczej moim zdaniem swiadczy to o kliencie i wolalbym oddzielic zycie prywatne