Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czuję się jakby moje życie się zawaliło. Mam 18 lvl, moja dziewczyna też ma 18 lvl. Gdy mieliśmy 16 lvl, zostaliśmy parą, po pół roku były pierwsze seksy, już wtedy kupowałem durexy i poprawnie ich używałem. Przez te niecałe 2 lata wszystko było spoko ale teraz dowiedziałem się o wtopie mimo, że poprawnie stosowałem durexy tak jak zawsze, nie było szans by pękła lub coś spowodowało dziurkę, bo dbaliśmy o to jak paranoicy, nawet po tak długim czasie. Teraz dziecko będzie mieszkało u niej z jej rodzicami. Wszystko teraz się zmieniło, nie wiem co z edukacją będzie, nie wiem nic. To na bank moje dziecko, testy na ojcostwo zrobi, bo sama się uparła na nie bym nie miał wątpliwości więc zrobię dla świętego spokoju. Czy to możliwe, że poprawnie używana guma, która nie została w żaden sposób uszkodzona nie zabezpieczyła w 100%? Googlowałem coś i było o 1-3% ryzyku mimo poprawnego stosowania czyli właśnie się zmieściłem w tym przedziale? Dlaczego ja? Dlaczego nikt z moich kumpli nie miał tego problemu? Znam jednego, który w wieku 15 lat zaczął uprawiać seks, później jego związek się posypał, nawet pół roku nie wytrzymali ale szybko znalazł inną dziewczynę i z nią też śpi. Na szczęście nie mam taty bo nas zostawił gdy byłem mały, a mama jak się dowie to jakoś ogarnę sytuację ale nie tego się boję, boję się całej reszty życia wolałbym nie mieć tego dziecka, cofnąć czas i załatwić tabletki antykoncepcyjne.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 22
  • Odpowiedz