Wpis z mikrobloga

Hej Mirki spod tagu #bukmacherka mam prostackie pytanie. Na jakiej stronie gracie, że da się zamykać kupony jeśli np. boicie się że coś nie wejdzie? To jest tak, że obstawiacie 5 meczy i np. po trzech które weszły możecie wyjąć hajs po kursie za te trzy, a ostatnie dwa się anulują? Bo ja całe życie w sts'ach i online na expektcie i nie mam takich cudów. Z góry dzięki (ʘʘ)
  • 5
  • Odpowiedz
@Scoffer: tylko weź pod uwagę, że to nie jest dokładnie jak piszesz. jak wejdą ci trzy i zamkniesz przed dwoma ostatnimi to nigdy nie będziesz miał wygranej w wysokości ako za te trzy mecze, które weszły. to byłoby za piękne
  • Odpowiedz
no trochę więcej jak prowizję. nigdy tego dokładnie nie analizowałem bo to zależy od wielu czynników ale może być tak, że przed zamknięciem po tych trzech meczach jest do wyjęcia np. 50% albo mniej z tych trzech kursów, które weszły. generalnie można zamykać je w trakcie ale to też zależy od buka bo może w dowolnym momencie zablokować ci możliwość zamykania. no i chyba jest tak, że nie da się zamknąć w
  • Odpowiedz