Wpis z mikrobloga

mirasy, znowu potrzebuję pomocy #asap ! zna ktoś jakieś programy/wtyczki na chrome cokolwiek, żeby ukryć adres IP i oglądać sobie wideo/wchodzić na strony niedostępne w PL? mówię od razu, że chodzi mi o Ukrainę/Rosję a jakieś gównowtyczki tych krajów zazwyczaj nie obejmują :c Hola wypróbowałam,ale nie działa. ja już nie wiem. pomocy :c

#pomocy #kiciochpyta #pytanie
  • 25
  • Odpowiedz
@wiczka:

oni mają swój odpowiednik silverlighta - może jego brak jest problemem?


@urwisjakichmalo: mi po głowie też wtyczka chodzi, u nas standardowo flashplayer wystarcza, silvergówno na jakieś vod tvn, tam może to być bardziej powszechne

@wiczka: szukaj jakiegoś Ukraińca na wykopie
  • Odpowiedz
@urwisjakichmalo: działa właśnie. @carver: tak własnie rozkminiam, bo pół roku temu oglądałam bez problemu, a teraz ewidentnie jest ten znaczek, że coś jest niezaktualizowane. tylko nie mam pojęcia jak sprawdzić co to i gdzie to aktualizować
  • Odpowiedz
@carver: chyba się jednak boję na stronach ukraińskich i rosyjskich haha. tam jest najwięcej tych głupich reklam i wirusów. szczerze, to może jakiś program to blokuje, bo mam wszystkie możliwe ad blocki, ghostery i inne pierdoły
  • Odpowiedz
@wiczka: ale z tym zapytaniem o wtyczke to poważnie mówię napisz na mirko 1-2 do skutku może trafisz na jakiegoś mirka ukraińskiego, ten by pomógł zapewne od reki
  • Odpowiedz