Wpis z mikrobloga

@Andczej:
dzięki za ofertę odezwę się.

chcę kupić telefon do 650 zł ze wszystkim! chcę żeby działał. nie chce mi się zmieniać romów i innych gówien. nie chce mi się latać do urzędu celnego. chcę w nim polski język. chcę, żeby gwarancja była realizowana w Polsce, a nie w chinach. da się coś takiego załatwić czy przesadzam, że coś co było normą 2-3 lata temu teraz jest wydziwianiem?
  • Odpowiedz
@ksardas:

da się coś takiego załatwić czy przesadzam, że coś co było normą 2-3 lata temu teraz jest wydziwianiem?


Nie ma problemu. Kup z polskiej dystrybucji Samsunga/Sony o takich samych parametrach za 2x tyle peelenów.
  • Odpowiedz
@Willy666: przecież on ma rację. 2 lata temu, nieco przed premierą Moto G2 za Moto G dałem 600 zł, a to był jak na tamte czasy całkiem dobry telefon z czystym Androidem. Teraz za te same pieniądze można mieć Moto G3, ale z 1GB ramu (telefon 2 lata młodszy od Moto G, a niewiele od niej lepszy), co na dziś dzień dyskwalifikuje ten telefon. Za godną rozpatrzenia wersję 2GB trzeba
  • Odpowiedz
@ortofosforan: ale wiesz, wtedy jeszcze się kupowało telefon, przychodził, menu w języku polskim, nie trzeba było robić żadnych zmian romów itd, a gwarancja była realizowana w Polsce.
a dzisiaj to #!$%@?, chyba iphone mi za chwilę zostanie.
  • Odpowiedz
się kupowało telefon, przychodził, menu w języku polskim, nie trzeba było robić żadnych zmian romów itd, a gwarancja była realizowana w Polsce


@ksardas: a dziś tak nie ma?
  • Odpowiedz
@Andczej: chcę kupić telefon do 650 zł ze wszystkim! chcę żeby działał. nie chce mi się zmieniać romów i innych gówien. nie chce mi się latać do urzędu celnego. chcę w nim polski język. chcę, żeby gwarancja była realizowana w Polsce, a nie w chinach. czy wiesz może jak powinienem rozwiązać swoją chęć zakupu telefonu?
  • Odpowiedz