Wpis z mikrobloga

Najgorzej to jest chyba wtedy, gdy nie masz kompletnie niczego do roboty, ale masz chęci, żeby zająć się czymś twórczym. Tyle, że niczego nie potrafisz, nie masz żadnego hobby, ani żadnej pasji. Pijcie ze mną kompot przegrywu mirki ( ³)
#oswiadczenie
  • 9
  • Odpowiedz
@MyslalemNadTymNickiemDuzoZaDlugo to sobie klikaj jakieś obrazki w programie graficznym. Ja też kiedyś chciałem troszkę się tym bawić i grając w hattricka (hattrick.org - manager piłkarski online) zacząłem robić innym graczom klubowe herby - jak chcesz mogę Ci podrzucić linka do nich. Zupełnie się na tym nie znałem, nic nie umiałem poza ctrl c/v ale sobie tak robiłem i mi się podobało i mnie cieszyło. Więc nie ma co się łamać, tylko trzeba
  • Odpowiedz
@MyslalemNadTymNickiemDuzoZaDlugo: Link poszedł na PW. A jak się zabrac? Weź sobie wpisz w google np "zdjęcie do retuszu" i znajdź jakiś paskudny ryj. Potem szukaj sobie po necie tutoriali do programu który posiadasz jak retuszować zdjęcia. O i na przykład zrobisz sobie na początku remont kapitalny jakiejś twarzy ;d a potem to już samo Ci będzie do głowy przychodziło :)
  • Odpowiedz