Wpis z mikrobloga

@ufos: Ja też nie, może na tych starych ale te nowe do mnie nie przemawiają :) No THQ przekonało się o tym boleśnie.

Postaram się być opanowanym jeśli będziesz narzekał :D
  • Odpowiedz
@ufos: Czasem oglądam choć to dla mnie dziki sport - wolę boks, ale i tak nie jestem jakimś wielkim fanem.

ok, będę cierpliwy, i niech Imperator Ci wybaczy jeśli... :P Zresztą - samo intro wgniata, następnie muzyka z menu aż wreszcie gameplay... Mówię Ci, same bitwy można oglądać dla przyjemności bo dzieje się w nich wiele a jednostki nie ograniczają się tylko do strzelania do siebie - walka w zwarciu na
  • Odpowiedz
@ufos: Cóż jeden z najstarszych i najbardziej lubianych przez ludzkość :P

Haha dzięki :D Właśnie swego czasu myślałem o pracy w GW, jeśli kiedyś miałbym wylądować w Anglii. Nie piję do wodotrysków, tylko do tego, że na ekranie dzieje się młócka - jednostki nie okładają się schematycznie i monotonnie.

Ok, już nic nie mówię ;) Dodam tylko...

"A moment o laxity spawns lifetime of heresy" by Terminator (wyglądają tak jak poniżej,
K.....z - @ufos: Cóż jeden z najstarszych i najbardziej lubianych przez ludzkość :P

...

źródło: comment_2UACZLAue3PDgaGyMO9osBeSoz8IZwwl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ufos: Ten co przez kraty przenikał? Chyba T1000, tak :) Którego robota? Tego z Terminatora (filmu)? Ja również.

Oj boję się, że mój entuzjazm mógłby ich jeszcze zniechęcić :D
  • Odpowiedz
@ufos: To nie robot! To wyhodowany nadczłowiek - każdy astartes (czyli także i terminator) jest stworzony na podobieństwo swojego Prymarchy i choć nie jest tak potężny jak on, to jednak przewyższa normalnego człowieka (posiada np dwa serca, cztery płuca, lepszy wzrok, nie toną, szybciej biegają, pokonują dłuższe dystanse, są silniejsi - ogólnie: są zmodyfikowani). Stąd też po śmierci każdego legionisty, ichni medyk, zwany konsyliarzem pobiera za pomocą specjalnej maszyny ich "geno-ziarno",
  • Odpowiedz
@ufos: Normalny obywatel imperium nie miałby szans z takim np Orkiem. Choć Imperium wystawia swoją Armię Imperialną to pełnią oni funkcje mięsa armatniego. Jedyny ich plus to taki, że są ich miliardy i po prostu zalewają wroga.

Stąd też potrzeba posiadania elity, zmodyfikowanych żołnierzy jakimi są Astartes ;)

Ok, pardon :D chciałem tylko nakreślić co i jak :P
  • Odpowiedz
@ufos: To uniwersum jest tak rozbudowane, że to co spłodził Tolkien się chowa :P No ale 40 tysięcy lat egzystencji robi swoje ;)

Spoko, dzięki - zapewne będzie miła :) postaram się choć nic nie obiecuję, jak zwykle ;>
  • Odpowiedz