Wpis z mikrobloga

Nadszedł czas na finał wyborów najlepszej gry wszechczasów wg mirko!
Obserwuj, jeśli chcesz być na bieżąco z głosowaniem na najlepszą grę wg wykopków > #fiejguijsgjewaigtoaewtg90awiet0u320t32
Nie wiesz o co chodzi? http://www.wykop.pl/wpis/18315553/czesc-mirko-wraz-z-wilecsrylec-zainspirowani-wielk/
Drabinka dostępna pod tym linkiem: http://challonge.com/michalbialekkonczylnocnawarte
kulaty - Nadszedł czas na finał wyborów najlepszej gry wszechczasów wg mirko!
Obserw...

źródło: comment_yZ7nlMuvnWhTXi6EGUwjrbop1psKXEE9.jpg

Pobierz

Która gra jest wg ciebie lepsza?

  • GTA: SA 38.5% (1214)
  • Wiedźmin 3: Dziki Gon 56.6% (1785)
  • sprawdzam 4.9% (155)

Oddanych głosów: 3154

  • 66
  • Odpowiedz
@animetopedal: Sam zacząłeś o kosztach a nie przywołałeś ich, bo nie znałeś dopóki nie zmusiłem cię do wyszukania, że W3 wyniósł 300+ mln zł. Do tego dodam, że taki Gothic 2 to mniej niż 10 mln €. Aniekty nie zrobię, bo nie mam ochoty, polecam czytać reddit:

https://m.reddit.com/r/AskReddit/comments/3johsm/what_video_game_was_an_absolute_masterpiece/

Wiedźmin 3 GINIE w starciu z grami wszechczasów. Nawet nie zbliża się do podium. A nagrody i recenzje za jeden rok, to wiesz
  • Odpowiedz
Sam zacząłeś o kosztach a nie przywołałeś ich, bo nie znałeś dopóki nie zmusiłem cię do wyszukania, że W3 wyniósł 300+ mln zł.


@Hatespinner: Nie, nie. Koszty Wiedźmina 3 to wiedza powszechnie dostępna, wystarczy wpisać 2 słowa w google i już mamy gotowe, więc jaki jest sens popierania czegoś takiego linkami? No błagam.

Do tego dodam, że taki Gothic 2 to mniej niż 10 mln €.

Aniekty nie zrobię, bo nie
  • Odpowiedz
@animetopedal: Jak można być zaślepionym klasykami xDDD Przecież klasyk nie bierze się z niczego. To nie jest tytuł, który daje IGN, czy inny portal. To jest opinia graczy.

I tak wszystkie wygłoszone opinie są moimi, jeżeli ty nie grasz w to co ci się podoba, tylko to co ma wysokie oceny to jesteś tłukiem. I to nie jest jest jeszcze ad personam.

Jakoś widzę jedną osobę która wspomniała o W3 i
  • Odpowiedz
Jak można być zaślepionym klasykami xDDD Przecież klasyk nie bierze się z niczego. To nie jest tytuł, który daje IGN, czy inny portal. To jest opinia graczy.


@Hatespinner: napisałem "klasykami". Otóż można. Spójrz po prostu na siebie. Nie dociera do ciebie że ludzie wolą Wiedźmina niż tego twojego klasyka, rzucasz się, wyskakujesz z wymyślonymi cyferkami, próbujesz dyskredytować wszystkie osiągnięcie Wiedźmina i próbujesz przekonać innych że ich opinie są złe a twoja
  • Odpowiedz
@animetopedal: To ty musisz przejść całą grę żeby wiedzieć, że to crap? Nieźle.

Czyli Diablo jest klasykiem tylko dlatego, że dawno się w to grało i jest klasykiem. @animetopedal A.D. 2016

Wspomniałem o 3 grach, z czego Blizzard ma główne studio w USA, Rockstar jest multinarodowy a PB było niemieckie. To tyle jeżeli chodzi o Twoje 'dane' i #!$%@?. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Witcher dostał 1400 plusów
  • Odpowiedz
@Hatespinner: @animetopedal: lol wy szukacie tu jakiejś dyskusji xD

tu wygląda to tak

- gierka była na bazarze +100 punktów (stare czasy)
- gierka da się spiracić +100 puntków (teraźniejsze)
- gierka jest wymagająca -50 punktów
- gierka ma "kody" +50 punktów
- grałem w gierke kiedyś a w drugą nie grałem +500 punktów druga -100 punktów
- gierka jest polska +300 punktów
- gierka jest tylko online -200 punktów
  • Odpowiedz