Wpis z mikrobloga

Przy okazji Bozia i na stopach przyoszczędziła ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@wyspiarka: Ja tu nie hejtuje urody lub jej braku tych nóg :)
Ja mówię bardziej o zjawisku - zdjęcia nóg - znaczy--> bardzo wysokie prawdopodobieństwo (ryzyko) awarii z twarzą :)
  • Odpowiedz
@Adaslaw:

zdjęcia nóg - znaczy--> bardzo wysokie prawdopodobieństwo awarii z twarzą


Owszem. Pozwoliłam sobie tylko dodatkowo zauważyć wyjątkową nieatrakcyjność tych zapostowanych, męskich stóp.
  • Odpowiedz
@vasil: A te plusujące, niebieski nicki to jakoś Twej uwadze uciekły? Ta panienka nawet koneserów damskiego piękna irytuje swą powtarzalnością, nie dziwota, że nogi się przejadły.

PS Wiesz, że to w poście to męskie nogi?
  • Odpowiedz
@wyspiarka ale mi się przejazdy laski na insta i próżność fb i wiesz co zrobiłem - nie mam tam konta :) jesteś za wolnością by robić co się chce to nie sraj żarem gdy jakąś wrzuca. Ja nie lubię brudnopisow i nie wchodzę pisać jakie to #!$%@? koty na nogach
Jak widać różowe tutaj - te skryte - Lubią atakować :) łatwo to robić będąc anonimowa

Niebieskie robia większe tu gówno,ale to
  • Odpowiedz
@vasil: Słuchaj, Ty naprawdę masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, nie pierwszy raz zresztą. Poproś tę swoją edytorkę od wpisów o pomoc.

Mój pierwszy komentarz odnosi się i do nóg, i do użytkownika @Adaslaw. Nie ulubionej. A teraz przeczytaj resztę jeszcze raz.
  • Odpowiedz
@rolewski: Gimb to nie, a to drugie... nie wnikam, w każdym razie z czytaniem na pewno ma kłopoty. Oby tak dalej, a potem się wciska komuś w usta jakieś oszczerstwa - i tak powstają plotki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz