Wpis z mikrobloga

Mowa... taa... mowa w tej chwili o Janie Pawłe 2 błogosławionym. Dlatego mówię niech wyop przestanie go poniżać. O co mi chodzi. Jeżeli na przeglądarce youtube com wpisze sie sie hasło wykop pl jesteśmy zasypywani produktami z poziomu gówna. Ta sytuacja po prostu mnie dołuje, dobija mnie po prostu. Nie podoba mi się to to jak tacy ludzi istnieją i bardzo mi się nie podoba również poniżanie wielkich ludzi. Co takiego papież Jan Paweł 2 polak mógł zrobić żeby doszło do takiego naśmiewywania się. Do takiego.. dołowania i obrażania no? Po prostu mi sie to nie podoba. Wszystkie strony obrażają: Wykop i różne takie tam... Bardzi mi sie nie podoba ta sytuacja normalnie teraz się jeszcze tego dopowiem. Momencik... Wykop pl. Ta sytuacja bardzo mi sie nie podoba. Jan Pedał. Hort dla Ryśka Lid..Riedla. Reakcja Hitlera na nowy Wykop. Beatyfikacja - Wykop. Wszystko same gówna. Ygh.. O nie! No i widać? Nawet ze mnie sie nabijają. DUBitVlog1. To sprzed paru miesięcy a ja tego nie zauważyłem? #!$%@?... Przepraszam. To jest ze mnie nabijanie... A tu mamy nabijanie się z Papieża. Paież afro. Lepiej nie będę już tego pokazywał. Cenzoruje. Nie oglądałem reszty do końca. Chcecie sobie zobaczyć jak to wygląda? Wejdźcie na youtube com i wpiszcie wykop pl. Zobaczycie wiele ośmieszających filmów. Żeby nie było już więcej takich filmów, flagujcie je, flagujcie je. Niech te filmy znikną z youtube po prostu. To już jest poniżanie. Jak tacy ludzie mogą się rodzić i jak takie coś może powodować zagładę wśród osób no? To tyle z mojej strony. Nie poniżać. Jan Paweł 2 Papież Polak był wielkim człowiekiem. Z mojej strony to wszystko. Niech Bóg będzie z tymi którzy są debilami #pasta #rolewski