Wpis z mikrobloga

Piekłem dzisiaj pizzę na granicie. Dokładnie na płycie chodnikowej, granitowej, z castoramy za 14 zł. Polecam każdemu. "Profesjonalne" kamienie granitowe tej wielkości (mój ma 40x35cm) potrafią kosztować nawet ponad 150 zł! A efekt ten sam. Sam pieklem na granicie za 60 zł, ale mi pękł, stąd poszukiwania nowego. Wiem, że ameryki nie odkryłem, ale może ktoś z was, fanów domowej pizzy, nie był świadomy, jak tanio może znacznie poprawić swoje pizze. Mój różowy po raz kolejny stwierdził, że nie ma sensu chodzić do pizzerii, bo tak dobrej pizzy (prawie) nigdzie nie zje. Dumny ja:-P Wrzucam parę fot. Wiem, ze pizze nieksztaltne, najczęściej wychodzi mi coś w kształcie Polski, serca lub Afryki ;-) #gotujzwykopem
zasadzka01 - Piekłem dzisiaj pizzę na granicie. Dokładnie na płycie chodnikowej, gran...

źródło: comment_aNdmjmpzBCfdFjqnjC8sJCqCHSa8Gax8.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@zasadzka01 sorry, że odkopuję ( ͡º ͜ʖ͡º) ale właśnie sam chcę teraz kupić podobna płytę z Castoramy klik i zastanawia mnie czy będzie ok, ona nie jest żadną chemia traktowana? Przygotowywałeś ją jakoś specjalnie czy wypaliłeś godzinkę w piecu i wsio? :D
  • Odpowiedz
  • 0
@januszekkk obejrzyj czy nie pyli ta plytka i bierz jak ci pasuje. Juz nie pamietam, co robilem ze swoja, moze przetarlem mokra szmatka.
Tylko troche mala ta plytka, no ale za ta kase warto. Sprobiwac
  • Odpowiedz