Wpis z mikrobloga

Trochę #pcmasterrace #sprzedam kompe wielkości konsoli (troszkę większe od xboxa one) i3/gtx 950/16gb ramu/usb 3.1 type C taki zestaw na morele kosztuje teraz 2900 ja po miesiącu używania sprzedaje za 2000 zł, kupiony w morele + dorzucam Steam controller + klawiaturę bezprzewodowa z touchpadem od Microsoftu żeby to ładnie z kanapy przed tv sobie obsługiwać.
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6384264655 możliwy odbiór osobisty okolice wwa
  • 13
@animetopedal: ponieważ XD ? Zasilacz 600w bo miałem pakować 1060/1070 lepszego w SFX do 500 zł nie znajdziesz do tego z certyfikatem gold wiec kompe zajebisty pod rozbudowę na przyszłość, obudowa niedopasowana ? Co ma tu obudowa jak to był kom do salonu wiec wtf XD miała być mała, przewiewna i nie rzucająca się w oczy a co do płyty głównej to chętnie posłucham wykładu.
@LuZZiomek: No to zaczynamy. Co do marki zasilacza to się nie wypowiem, nie miałem styczności, ale 600W to głupota, nawet na 1060/1070. Przy reszcie podzespołów co najwyżej można byłoby włożyć 500W nawet biorąc pod uwagę GTX 1060 lub 1070. Porządniejszy taki zasilacz to 200-250 zł więc przepłacone jak cholera. Płyta główna to jakieś świecidełko jak widzę, cena również z dupy, bo praktycznie poziom Z170 (cenowo). Zwykłe H110 i jest 200 w
@animetopedal: dej mi tej wielkości obudowę z miejscem na HDD + 2xSSD za polowe tej ceny dewej no czekam. Zasilacz może i za mocny, ale z goldem, i jak ktoś będzie chciał kiedyś zapakować np jakiegoś Fury X to 600w jak znalazł, zreszta zaznaczyłem już ze komp jest pod rozbudowę, planowałem z czasem kupić i7 i nowe gpu, dodatkowo w planach miał na tym stać serwer multimedialny do domu 24h/7 wiec
@LuZZiomek: buda - fractal define r4 - podobna cena, a rzekomo najlepsza w swojej cenie
klawa - gaming mekano czy jak to tam sie pisalo, 50 taniej
zasilacz za 500 pln 600w ? to sie panie #!$%@? nie kalkuluje :D - https://www.morele.net/komputery/podzespoly-komputerowe/zasilacze-61/50.62,2281.00,,,,233,,,,,6925O340522.340512,30708O1032953/1/#product_list - xtr napewno byl dobra partia [modelem] i taniej ;/
ogolnie dziwny ten zestaw - mowisz, ze chcesz pod rozbudowe, ale czego ;D ? dorzucic potem cos mocniejszego z
@ketrish: o czym ty mówisz XD ja składam kompa wielkości konsoli który ma być do tego by siedział pod tv nie wydawał z siebie żadnych odgłosów i ma nie być na tyle widoczny jak to bydlę co ty mi teraz dałeś a ty mi dajesz obudowę jak do zwykłego kompa XD napisałem ze chciałem wymieniać proca na i7 wiec żadnego ograniczania by nie było, link do zasilacza nie działa wiec nie
link do zasilacza nie działa wiec nie powiem nic


@LuZZiomek: xfx xtr 650w gold (full modular) - 420pln
co do grafiki najtansze 970 na alledrogo - 610+, ale musialbys troche poczytac, bo chyba nie ma tabeli ile gwarancji - podobna (+-) cena, a wydajnosc lepsza i steam'owe cuda dlugo pociagnie
@ketrish: no tak zasilacz fajny ale nie SFX wiec do tej mini obudowy w życiu by się nie zmieścił, tak jak mówiłem w tym rozmiarze i w tek cenie nie znajdziesz lepszego zasilacza w kategorii cena/wydajność. A 970 za 600zl bałbym się chyba kupić XD, zreszta za 600 zł to pewnie jakieś cuda które brzęczą i słychać je w całym pokoju, a msi nie kręci się kiedy karta jest w używana
@LuZZiomek: dlatego jezeli wypatrzylbys np.: kupiona z rok temu w okolicach twoich, ze mozna podjechac i dac na grwarancje [w granicach rozsadku w ilosci km] w cenie podobnej do tej co wybrales tobylby hit do takich zastosowan
co do zasilaczy - temat rzeka niemniej sprobuj zapytac na benchmark'u - tam tez sa zasilacze polecane [zeby czarnejlisty nie kupic :D]