Wpis z mikrobloga

@Herflik: a to tylko prawaki, w tym zwłaszcza zwolennicy PiSu, mogą trollować, agitować, prowokować, atakować inne poglądy?

każdy tworzy swojego ekhm mikrobloga wedle uznania
@spere: myślałem, że lewica jest bardziej postępowa i bardziej dojrzała emocjonalnie. Sam w niektórych kwestiach zgadam się z lewicą (min. prawa dla osób LGBT), ale gruszka1992 nie odpowiada na argumenty i celowo wkurza ludzi. Człowiek na poziomie tak nie robi.
myślałem, że lewica jest bardziej postępowa i bardziej dojrzała emocjonalnie


@Herflik: bezstronnie patrząc z boku, na ogół jest.

cóż, Gruszka wybrał taki styl "walki", jego wybór
@Herflik: przypominam, że to wykop.pl a nie prawdziwe życie. To, że tu tak robię nie oznacza, że w prawdziwym życiu także. A i co najważniejsze. Mimo przekazywanej formy z wszystkimi moimi poglądami się zgadzam.

@spere: Kiedyś założę jakieś konto tak by mnie nikt nie znał i pokaże, że potrafię się "obronić".

@Herflik

lewica jest bardziej postępowa


Co ma to do mnie?

bardziej dojrzała emocjonalnie


Twierdzisz, że osoby wyzywające mnie są
@Gruszka1992:

przypominam, że to wykop.pl a nie prawdziwe życie.


W Internecie obowiązuje netetykieta, więc czemu jej nie przestrzegasz? Trollowanie nie jest akceptowane a ty sam się do tego przyznajesz.

Twierdzisz, że osoby wyzywające mnie są bardziej dojrzałe emocjonalnie ode mnie? Ja nikogo nie atakuje ad personam.


Trollujesz i prowokujesz celowo i dziwisz się, że ludzie na wykopie cię nie lubią i cię atakują. Jak kopniesz psa nie zdziw się, że cię
@Herflik:

W Internecie obowiązuje netetykieta, więc czemu jej nie przestrzegasz? Trollowanie nie jest akceptowane a ty sam się do tego przyznajesz.


Od kiedy przekazywanie informacji w sposób, że nie każdemu się to podoba jest łamaniem netykiety?

Trollujesz i prowokujesz celowo i dziwisz się, że ludzie na wykopie cię nie lubią i cię atakują. Jak kopniesz psa nie zdziw się, że cię ugryzie.


Nawet jak uznam, że trolluje - czego nie robię.
@Gruszka1992:

Od kiedy przekazywanie informacji w sposób, że nie każdemu się to podoba jest łamaniem netykiety?


To teraz tak nazywasz trolling? A jakie były twoje początki na wykopie, pisanie z wielkiej litery? To też nie było łamanie netetykiety? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nawet jak uznam, że trolluje - czego nie robię.


Robisz, robisz - "wywołać ból dupy i gównoburze." to twoje słowa. Nie zaprzeczaj.

To proszę mi