Wpis z mikrobloga

@nietopies: Może na następnym zdjęciu ( )

Tak sobie myślę, że gdybym urodziła teraz dziecko to moja 90-letnia prababcia zostałaby praprababcią i byłoby 5 pokoleń na jednym zdjęciu :)
  • Odpowiedz
@Siaa: Ja już nie mam ani jednego dziadka ani babci ale mam za to 94 letnią prababcię. Mimo wieku rozum żyleta, pamięta imiona wszystkich wnuczków itd. dodatkowo sama mieszka od kilkunastu lat.
  • Odpowiedz
@eSeraph: Podsumowując, w pierwszej chwili wydało mi się niemożliwe 5 pokoleń żyjących jednocześnie...ale policzyłem w głowie i faktycznie nie ma problemu. Potrafisz wymienić roczniki w prostej linii od prapradziadka do córki w stylu (moje typy) :) 2014-1990-1969-1946-1925 bo ciekaw jestem, które pokolenia rozmnażały się mając 19 lat a kto lekko zamulał.
  • Odpowiedz
No to niewiele się pomyliłem. Tak sądziłem, że w zasadzie nikt nie zwlekał. U mnie to wygląda 2014-1979-1953-1923-1898 i już widać, że u mnie level "dziadek" zrównuje się prawie rocznikiem z Twojej córki levelem "pradziadek" (a rok różnicy tylko w roku narodzin najmłodszego pokolenia).
Dlatego w pierwszym momencie stwierdziłem, że to niemożliwe. Bo u mnie niemożliwe. Prapradziadek miałby teraz 118 lat i wszedłem na XIX wiek xD.
Ciekawe rzeczy się działy kiedyś
  • Odpowiedz