Wpis z mikrobloga

Ale trochę tęskniłem, mimo tego że zmarnowałem tutaj masę czasu który nie raz bym chętnie odzyskał, to jednak to miejsce jest swojego typu jedynym takim miejscem:
- tylko tutaj ludzie się kłócą na kilkadziesiąt komentarzy o tym, że Charlotte nie jest aż taka zła (hue jest),
- tylko tutaj każdy pisze co kogo boli zamiast cięcia się albo skakania z mostów i wreszcie mogę poznać Wasze mózgi od środka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- tylko tutaj mam swój pamiętnik w postaci wpisów który zawsze chciałem mieć ale nigdy nie chciało mi się zacząć ( ͡º ͜ʖ͡º)
- tylko tutaj kogokolwiek obchodzą ładne obrazki utalentowanych artystów
- tylko tutaj jest tak nieprzewidywalnie i niesterylnie że praktycznie co kilka nocnych jakaś inba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chociaż oglądałem się na tag ostatnimi dniami i strasznie martwo i pusto tu było
Pytanie tylko czy będę miał czas znowu zagospodarować z dwie godzinki jakiejś nocy aby wejść tutaj i przyśmieszkować (ʘʘ)
#randomanimeshit #pixiv #bungostraydogs #akikoyosano #
j.....b - Ale trochę tęskniłem, mimo tego że zmarnowałem tutaj masę czasu który nie r...

źródło: comment_2EltlhnEt2DGt7V6USFyWEXFx5SIHWGk.jpg

Pobierz
  • 13
@Arratay: Nie, serio, mam teraz tyle gier do ogrania, P4G, Fantasy Life, Stardew Valley, Rocket League, Overwatcha, za 10 dni będę miał MHGen, że jeszcze trochę się zejdzie zanim wrócę do gier w które grają wszyscy ( ͡° ͜ʖ ͡°)