Wpis z mikrobloga

@Jestem_Tutaj: Moglabym lizac waginy znacznie mlodszych i ladniejszych dziewczyn niz jej partnerki. ( )

@oriebirII: Przeciez ona sama siebie disuje budujac zarty na tym, ze ktos moglby pomyslec, ze kobiety to az takie idiotki. Nie wiem z czyimi pogladami probuje walczyc takimi standupami. Moze raczej ze swoimi urojeniami.
#!$%@?, sama bym kupila rozowy dlugopis, a ona ma o to bol dupy. xD

@numberxnine: Czesc,
  • Odpowiedz
@amarantowa: A wiesz że chłopcy różowego nie kupią i to nie dlatego, że pedalski, ale dlatego, że dziewczęcy, bo dla nich dziewczęcy = gorszy. Ona z tym walczy, Ty się cieszysz z pozycji gorszej, nie oceniam, nie każdy człowiek ma ambicje, zwłaszcza jak łatwiej cieszyć się ze status quo
  • Odpowiedz
@amarantowa: wygląda jak facet - i co z tego? Ma do tego prawo. Jej życie seksualne, to też nie Twoja sprawa.

Odnośnie filmiku - bez sensu to jej #!$%@? się do tego długopisu oraz dorabianie do tego ideologii, doszukiwania się w tym staroświeckiego podejścia do roli kobiety w społeczeństwie. Niby walczy o równość i wolność dla każdego, a mam wrażenie, że skrajnie lewicowe środowiska najchętniej by zakazały, to czego sami nie
  • Odpowiedz
Czesc, zart 10/10, pozdrawiam :*


@amarantowa: żartem są Twoje poglądy i rynsztokowy sposób ich przedstawiania. Na szczęście tylko w internecie takie gówno się uchowa, po wygłoszeniu takich mądrości w trochę bardziej inteligentnym towarzystwie jak Twoje (bo wątpię, żeby ktoś kumaty się z Tobą kolegował) zostałabyś szybko sprowadzona do parteru, czyli tam gdzie jest miejsce dla takich bezmózgów ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@amarantowa: to swoją drogą. Klasyczny chwyt erystyczny. Odniesienie się do niby poglądów przeciwnika. Zniekształconych i sprowadzonych do absurdu. Bardzo niskie zachowanie ze strony Ellen.
  • Odpowiedz
@Swiatek7: No i klawo. Bardzo fajnie, ze to widzisz.

wygląda jak facet - i co z tego? Ma do tego prawo. Jej życie seksualne, to też nie Twoja sprawa.

Ofc tu masz poniekad racje, ale ona sie przeciez obnosi ze swoja orientacja az do tego stopnia, ze manifestuje ja ubiorem. Bedac osoba publiczna/ celebrytka/ #!$%@? wie kim, bo nie ogladam tego badziewia. Czy to mi nie daje prawa do oceniania tego?
  • Odpowiedz
@amarantowa: Zgadza się, że nie twój poziom XD

wagina nie jest różowa, bo jej #!$%@? nie widać, może się tym kiedyś zainteresujesz, raczej nie, nie każdy musi być świadomy świata, niektórzy są szczęśliwi tutaj
  • Odpowiedz
@amarantowa: ale jesteś ingorantką. Mam nadzieje że kiedyś ktoś tak powie o twojej życiowej miłości, że jest starym pruchnem i jego oleśną parówkę brałas do japy. No #!$%@? przecież to komiczne co ty wypisujesz. Każdy człowiek ma prawo do szczęścia. Co ci szkodzi, że ona kocha jakąś kobietę?
  • Odpowiedz