Wpis z mikrobloga

Mam problem Mirki, potrzebuje do 5.07 znaleźć pokój w Milton Keynes. Sprawa wygląda tak: oszczędziłem 500F w Polsce, mam wykupiony lot na piątego ale koledze który mi ogarnia landlord powiedział ze lipa z pustego pokoju. Mam 4 dni aby sobie załatwić pokój. Wszelkie protipy mile widziane. Pomoc widziana nawet milej.

#miltonkeynes #angla #emigracjawuk #uk #polacywuk
  • 14
  • Odpowiedz
@ccTV: Próbuje dalej (sytuacja zaistniała przed chwilą) : google + pokoje w milton, flat milton kaynes, itp. razem z kumplem który mi załatwia (jest w Anglii, dzwoni, jak coś znajdziemy pojedzie obejrzeć) byłem już w Anglii i wiem że mając 500f pokój wynajmę tylko po znajomości ew z dobrej woli. Zamierzam założyć topic na każdym polskim forum jakie znajdę. No i mirko - obviously.
  • Odpowiedz
No to jesteś na dobrej drodze. Zostają Ci niestety tylko gównoportale typu Gumtree czy flat2rent itp,bo na poważnych stronach będą wołać o czynsz na miecha + depozyt drugie tyle + często wołają o "referencje" od poprzedniego właściciela :/ najbardziej pomoże Ci ten kolega myślę, o ile jest na miejscu. Niech podejdzie z ogłoszeniem do sklepów polskich, tam zwykle pozwalają coś takiego wywiesić na kilka dni bez problemu.
  • Odpowiedz
@Naked_Kniv: gumtree oraz warto byłoby ogarnąć jakieś grupy "Polacy w Milton Keynes". ;) Zwykle naprawdę pomocni ludzie są, ja tak znalazłem obecne lokum.
@ccTV: z referencjami jeszcze się nie spotkałem (zapewne dlatego, że nie wynajmuję przez agencje), ale o pracę pytają zazwyczaj.
  • Odpowiedz