Wpis z mikrobloga

@naimad77: W podstawówce koleżanka skakała przez skrzynię.
Podwójne złamanie ręki.

Jak ja się cieszę, że już nigdy w życiu wyżelowany Mariusz po AWF z gumą do żucia w mordzie nie będzie mi się darł nad uchem że za wolno biegam, czy że źle przeskoczyłem przez jakąś #!$%@? skrzynię.
  • Odpowiedz
@naimad77 uwielbiałem wszystkie zajęcia z gimnastyki na wf bo mega ogarnialem, do tego heheszki z grubasów co nie potrafili zrobić przewrotu w tył. W sumie myślę, że z połowa mirko nie zrobi tego poprawnie.
  • Odpowiedz
@lucknh: Swego czasu będąc na testach do pewnej państwowej instytucji :) widziałem jak koleś na rozgrzewce złamał rękę na czymś takim. Źle wymierzył odbicie i poleciał głową w dół. Gdzieś mu się tam zaplątała ręka... Jak wstał to ręką zamiast prawej strony pokazywał lewą :)
  • Odpowiedz
@robvan: W ten sam sposób popsułem sobie swoją. Tylko u nas było 2 chłopaków do "asekuracji" którzy próbowali mnie łapać jeszcze za nogi (O_o) i z kontrolowanego upadku (takiego z przerzutem przez bark) spadłem prosto na dłoń. 8 tygodni w gipsie i do dzisiaj ten nadgarstek mi źle działa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@rith lol miałem dokładnie to samo, teraz jak chce coś ciężkiego podnieść, w momencie w którym to odkładam czuje niesamowity ból w nadgarstku, który mnie dosłownie ogłusza
  • Odpowiedz