Wpis z mikrobloga

> HP
Ech.

Ogólnie to lapek nie ma nawet dedykowanej karty graficznej, więc csgo będzie działać ledwo co. Niby da się pograć, ale wielu doświadczonych graczy wymagałoby tu więcej FPS.
@Jurigag: @FieryLuke: Dobra, odpaliłem, działa, jest ok.

Nie mówię tutaj o graniu, trenowaniu. To służbowy laptop i jeśli sobie pogram bez przycinki siedząc zmęczony po pracy w delegacji, to mi wystarczy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Szymek_Czarodziej: Wybacz za gburski język prostego wykopka. Trochę może nieprecyzyjnie się wyraziłem też o samym sprzęcie. Mobilne i5 z magicznym u na końcu są całkowicie wystarczające do gry w csa tylko,że nie na integrze. Dlatego chyba nie należy od razu skreślać takich procesorów tylko po używaniu ich razem z bądź co bądź,bardzo słabymi kartami graficznymi.
Mobilne i5 z magicznym u na końcu są całkowicie wystarczające do gry w csa tylko,że nie na integrze.


@bossiscoming: Na wspomnianym konfigu powinno być w granicach 30-60 max klatek w rozdzielczości max HD (detale min.). O ile jeszcze na 60 klatkach byłoby OK, to niestety stałych nie utrzyma, a spadki do 30 FPSów utrudnią grę. Fajnie by było, jakby OP napisał jak mu się obecnie sprawdza sprzęt przy CSie bo od