Wpis z mikrobloga

Nigdy nie myślałem że to napiszę/powiem, ale MS Edge #!$%@?.
Pytanie, czy jest jakiś adblock do tego? Z Firefoksa nie zrezygnuję, ale dobre to na drugą przeglądarkę IMO.
Często ktoś korzysta z lapka, wszędzie jestem zalogowany więc uruchamiają drugą przeglądarkę. A nie chcę żeby oglądali gówno reklamowe.
btw. teraz jest Chrome z adblockiem ale moim zdaniem ssie i ma wymagania jak obecne gry AAA

#pytanie #adblock #przegladarki
  • 7
@oner: napisałem ci najlepsze rozwiązanie, po co korzystać z dwóch przeglądarek jak jest jedna która jest ponad wszystko i dużo lepsza od edge i frajerfoxa ? XD

nie jestem nachalnym rycerzem opery, ale obecnie ma masę zajebistych rozwiązań których nie ma w innych przeglądarkach, tym bardziej jeśli korzytasz z laptopa no to tylko opera, 30-50% dłużej na baterii z ich oszczędzaniem baterii

rozumiałbym jakby opera była taka sama jak reszta, niczym
@Jurigag: Ok po kolei:
1. Sam korzystam z Firefox
2. kilka osób chce skorzystać z mojego lapka, ale nie chcę wszystkich moich zalogowań.
3. druga przeglądarka z adblockiem

CZTERY : PYTAŁEM O #!$%@? ADBLOCKA DO EDGE A NIE O OPERĘ

wybacz uniesienie, ale jak człowiek pyta o masło a mu polecają boczek to się można #!$%@?ć.
@oner: nie pytasz się o masło, bardziej wygląda to tak jakbys pytał się o silnik do samochodu, ja zaproponowałem samochód z zajebistym silnikiem i całym dodatkowym wyposażeniem w zestawie
@Jurigag: zaproponowałeś gówno z gównem (a nie samochód blabla) - ok, Opera była zajebista lata temu, ale teraz to jest... gówno. pa
Poza tym dalej ten sam problem: nie o to #!$%@? pytałem.