Wpis z mikrobloga

Potrzebuję kogoś do prostej pracy rozbiórkowej, robota szybka, do tego do posprzątania na działce, ogólnie nie więcej jak 10h pracy, wrzucam ogłoszenie na pracy dorywczej a tam same #sebix czy inna "szlachta nie pracuje" w "zatrudnieniu" i jak takich ludzi mam zatrudnić? Jeszcze kilku marudzi, że stawka 12/h to za mało, że praca na wysokości (3 metry...) i że w sumie "sam se pracuj". Ja wiem ,stawka nie powala, ale praca też prosta (wleź na dach, zerwij papę i deski, zleź z dachu, zdemontuj więźbę, odkręć kilkanaście śrub), i tak 2 dachy po 30m2, oczywiście też będę z nimi robił, bo wiem jak te dachy poskładane są... Nic tam pomarudzili
#praca
  • 7
@Klofta: 200-240zł bo szukam 2 pacjentów i nie szopę tylko 2 dachy. Miałem pacjentów którzy nie dość, że mieli to rozebrać, to złożyć na nowym miejscu, po 150zł od budynku, tylko zawaleni robotą są. Do tego dojdzie wynajęcie auta z HDS żeby ściany przenieść...
@mus_tang: ile mam zapłacić? kafla? dwa? pięć? Za rozebranie dachu na wysokości 3 metrów? Rzuciłem na Oferii 500zł za zdjęcie dachu w całości HDSem, nikt się nie zgłosił.
@mus_tang: ilu zatrudniałeś ludzi? PRzykro mi, mam gościowi co umie trzymać młotek i "łapkę" zapłacić 300zł dniówki?
ps. nie piję alkoholu, czteropak odpada, poza tym picie i chodzenie po dachach? :>