Wpis z mikrobloga

Witam Mireczków z Gdańska, tutaj Łódź ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam taką zagwostkę. W weekend byłem w Gdańsku i jechałem przez tunel pod martwą wisłą, wydawało mi się, że coś mi migneło, fotoradar czy cuś(na samym końcu tunelu w kierunku Sopotu). Jestem ciekaw czy jest tam zamontowane takie urządzenie czy tylko mi się wydawało. Jechałem koło 2.30 w nocy, także było pusto, jedynie jedno auto przede mną, przez co pozwoliłem sobie na jazdę 80km/h, wyznaczone 50. Z resztą tak samo jak kierowca który jechał przede mną.
Z góry dzięki za odpowiedź.
#gdansk #kiciochpyta
  • 6
Hej, również jadąc wieczorem tunelem miałem takie wrażenie że coś mignelo ale prawdopodobnie było to spowodowane jasnymi światłami swiecacymi przy wjeździe i wyjeździe. Wydaje mi się też że fotoradar czy coś podobnego musi być poprzedzony odpowiednim znakiem a tam tego nie widziałem nigdzie. Może ktoś jeszcze się wypowie
@AliR: Byłem w centrum zarządzania tunelu i rozmawiałem z pracownikami - nikt nic nie wspominał o tym, żeby mieli montować jakikolwiek system mierzenia prędkości, więc na 99% nie mierzą prędkości pojazdów. A sysytem rzeczywiście jest mega rozbudowany.