Wpis z mikrobloga

@harnas_sv: Ja od dzisiaj zaczynam, robię ss rozmowy staram się wyszukać jak najwięcej danych (facebook itd.) i zapierdzielam na komisariat. Jak jedna osoba dostanie parę zgłoszeń to policja na 100% się zainteresuje.

Oczywiście nie spodziewam się więzienia, ale jakieś prace społeczne + grzywna + zszargana opinia + kara na kompa jak najbardziej mi wystarczy.

Trzeba przerwać te głupie myślenie w stylu "lol to tylko gra xD".
@Moted: ja po tym jak dalem sie #!$%@? i wypralem nieswiadomi gosciowi kase czekam sobie na tradebana, w miedzyczasie monitoruje kogo ten smiec dodaje do znajomych, dodaje tez i ostrzegam, to ludzie mi nie wierza ze gosc jest skamerem i ze poblokuja im konta, wizja zysku przeslania im racjonalne myslenie, daje im wpisy na reddicie itd to i tak olewaja bo temat zalozylem ja, wiec to zaden dowod xD

poki community
@Moted: ostrzegam gosci na pw, masz tu temat z reddita ale usuneito mi wpis za to ze dane goscia nie byly ukryte: https://redd.it/4ng93a ale dyskusje widac.

Szansa na odwolanie niby zawsze jakas, ale nie nastawiam sie, licze ze valve nie zareaguje do czasu az uda mi sie przeniesc wszstkie itemy i zmieniam konta. Czlowiek mysli ze wie o steamie juz duzo a tu dupa, okazuje sie ze stracil czujnosc i konta