Wpis z mikrobloga

Czas na podsumowanie maja, jak zawsze możliwe dzięki stronce TrueTrophies :)

Na uciułane 2000 punktów TT ponad 800 pochodziło z DOOMa (recenzja dla IGN Polska ) i była to gra, która zrobiła na mnie największe wrażenie.

Następny w kolejce był Shadow Complex Remastered, który też okazał się być bardzo przyjemną propozycją na spędzanie wieczorów (recenzja dla VGDb ).

Party Hard to takie "kocham i nienawidzę", ale raczej z pozytywnymi wspomnieniami (recenzja dla IGN Polska ).

Szkoda, że dość szybko musiałem oddać Ratcheta i Clanka - nie zdążyłem go przejść, ale co się odwlecze... na pewno kiedyś chciałbym do niego wrócić :)

FIFĘ 15 katowałem wyłącznie dla zabicia czasu i możliwości kierowania GKSem Bełchatów jeszcze w Ekstraklasie. Teraz to szkoda sobie strzępić ryja...

Uncharted 4 przechodzę obecnie, jestem na szesnastym rozdziale. Piętnasty to majstersztyk!
Edit: już 19 :)

No i jeszcze wpadła trofka z Shadow of the Beast, które będzie moim następnym celem do recenzji - już niebawem!

Co jeszcze w czerwcu? W planach mam There Came an Echo od Iridium Studios, bardzo chciałbym też zagrać w Odin Sphere Leifthrasir :)

MAJ 2016:

Zdobytych punktów TT: 2034
z czego:

DOOM - 863 (23 trofea)
Shadow Complex Remastered - 387 (15 pucharów)
Party Hard - 267 (13 pucharów)
Ratchet & Clank - 226 (14 pucharów)
FIFA 15 - 149 (8 pucharów)
Uncharted 4: A Thief's End - 115 (7 pucharów)
Shadow of the Beast - 24 (1 puchar)

#ps4

Pozdrawiam wszystkich nadal obserwujących #mirkoligaps3 :) Pozdro też dla @VGDb oraz @IGNPolska !

#dlagr4czy <------- mój autorski tag, pod którym będą zamieszane filmiki czy podobne jak ten wpisy ;)
dlagr4czy - Czas na podsumowanie maja, jak zawsze możliwe dzięki stronce TrueTrophies...

źródło: comment_pFxmGI0BuiYs6I85x2ws2WpfIa7eAVxm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz