Wpis z mikrobloga

Skończyłam ostatnie zamówienie do zrobienia w tym tygodniu, bo część materiałów na następna jeszcze do mnie nie dotarła. Już bym chciała sprzątać burdel z biurka, kiedy przypomniało mi się, że mam jeszcze jedno podwójne zamówienie ;__;


#tworczoscwlasna #handmade #rekodzielo #diy #scrapbooking #chwalesie
Pobierz matra - Skończyłam ostatnie zamówienie do zrobienia w tym tygodniu, bo część materiał...
źródło: comment_9JMxkBjrkRyvjVQWrweBMwfvUqPe29QQ.jpg
  • 14
@matra bardzo ładne aczkolwiek na mój gust za dużo tam się dzieje, wolę elegancki minimalizm ale to tylko moje prywatne zdanie. Do tej pory zamawiałam kartki na funky pigeon, też fajnie spersonalizowane ale nie umywa się to do ręcznej roboty. Przyjmujesz zamówienia i czy mam pisać na priv? Będę potrzebować 2 kartek za niedługo a zawsze to lepiej wesprzeć Mirabelkę niż kogoś obcego :-)
@anenya: uwierz, że moje w porównaniu do niektórych są mega skromne ( ) no ale racja, od pewnego czasu je ubogacam, staram się, żeby były pełne, ale nie przepełnione, żeby kompozycja tworzyła spójną całość ( ͡° ͜ʖ ͡°) co do zamówień - zawsze i wszędzie, także jak jesteś zainteresowana, to zapraszam na priv ( ͡° ͜ʖ ͡°)