Wpis z mikrobloga

Pakuje się bardziej w DGD, jest obecnie najniżej od czasu wejścia na giełdy i od jakiegoś czasu nie chce bardziej spaść. Przestało rosnąć odkąd obrobili Gatecoin ale GC znalazł inwestorów i wypuścił jakieś obligacje które pozwolą mu wstać na nogi za kilka tygodni (giełda w Hong Kongu jak by ktoś chciał wiedzieć).

#kryptowaluty #digixdao
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dawid-rams: jaka cena ico a jaka dzisiaj?


@maniakbitcoin: ico ok 4$, teraz 8 a było powyżej 20 ale okradli giełdę z tym ze dgd nie ukradli (juz odzyskałem swoje) tylko btc. Ale niestety giełda z volumenem 300 000 USD robiła swoje a teraz zostały dwie małe giełdy.

Ja mam jeszcze pakiet z ICO ale dokupiłem dzisiaj.
  • Odpowiedz
@dawid-rams: legitne jest to digix? Pojawiły się już jacyś inwestorzy instytucjonalni, partnerzy, mają już ten skarbiec ze złotem? Bo to co piszesz jeśli to nie jest scam, to jest na prawdę niezła okazja, dopóki nie ma jakiś sensownych giełd. Ja już się na kilku projektach przejechałem więc jestem wstrzemięźliwy a że teraz to shortuje eth to longuje btc to nie przyglądałem się temu projektowi.
  • Odpowiedz
@maniakbitcoin:

Maja skarbiec w Singapurze, Legitne wszystko jest, każda sztabka ma zdjecie. CEO projektu jest buy trader fx z wallstreet. Przeczytałem każda linijkę tekstu whitepaper przed inwestycja i to wszystko sie trzyma kupy. Mając DGD otrzymujesz dywidendę z giełdy złota (GDX).
  • Odpowiedz