Wpis z mikrobloga

mirki jest problem.

przeinstalowalem win7 i nie moge zalogowac sie na konto steam ..mam jedno haslo od zawsze ktore nie działa...sprawdzilem wszystkie inne jakie uzuwam w zyciu i zadne nie dziala..
..najgorsze ze kurde diabel mnie pokusił i zaistalowalem steam guard na telefonie ktorego juz nie mam ( haed reset) ...i nie znam hasla tego specjalnego do steamguard

jestem w czarnej dupie co?
jedynie co znam to moj login ...moj nr telefonu na ktorym byl steamguard i moge na niego wyslac kody do zmiany hasla ale i tak na koncu chce te dwie cyfry co guard uwiezytelnia.

#!$%@? ktos z was kiedyś tak motzno?
długo sie czeka na odpowiedz z customer service?

#steam #kiciochpyta #pcmasterrace #steamguard
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zomowiec: Parę dni się czeka. Nie ma strachu, jeżeli masz jakikolwiek kod który był użyty na Steamie to nie będzie źle. Kiedyś mi #!$%@? konto to zeskanowałem kody które miałem w pudełkowych wersjach CS:S i HL2 i po 3 - 4 dniach odzyskałem konto.
  • Odpowiedz
@zomowiec: Mój kolega też tak miał, pożyczyłem mu mój telefon i na nim ustawił sobie że ten telefon będzie to autoryzacji (i dostał SMS-a że zmiana telefonu do autoryzacji i musiał to wpisać do mojego telefonu), a potem ustawił na maila i przez swój telefon się zalogował i znowu guarda ustawił na swoim telefonie 5 min roboty i zadziałało
  • Odpowiedz