Wpis z mikrobloga

Dopiero zaczynam swoją przygodę z PlanetPlus i w związku z tym mam pytanie do bardziej doświadczonych mireczków. Czy jeśli zamówię coś teraz (bo promocyjna cena), a płatności dokonam dopiero 26 maja (za względu na możliwe 15% cashbacku w tym dniu) to czy naliczy mi się te 15% czy tylko 5%?
#aliexpress #planetplus
  • 8
@re-member85
Wskaż mi gdzie jest napisane coś o takim ograniczeniu, w regulaminie stoi to tak:
"5.3. Aby uzyskać Punkty Cashback należy:
a) zalogować się na stronie Serwisu przy użyciu loginu i hasła podanego podczas rejestracji;
b) wybrać Ofertę Partnera, którego towary lub usługi Użytkownik zamierza nabyć i kliknąć w specjalny link dostępny w danej Ofercie typu Cashback, co spowoduje automatyczne przekierowanie Użytkownika do sklepu internetowego Partnera Programu;
c) dokonać nabycia towarów i
@Diano: nawet jeśli byłaby taka możliwość (płacenie w innej sesji) to weź pod uwagę, że zakupiony a nie opłacony przedmiot wraca do puli przedmiotów do sprzedaży czasem nawet po 24h (w zależności od sprzedawcy) więc możesz się zdziwić. Czasem po prostu ta cena w koszyku zmienia się na obowiązująca w danym dniu i nic na to nie poradzisz.