Wpis z mikrobloga

Gram w nową grę plus i przyjąłem zlecenie na odnalezienie zaginionego brata w velen, gdzie trzeba zabić krabopająka. Mam poziom 40. Sugerowany poziom zadania to 63. Mam na sobie fajny ekwipunek, ale krabopająk kładzie mnie na jedno uderzenie. Czy jeśli zbiorę trochę poziomów i wrócę do zadania z pewnie podobnym ekwipunkiem to będę w stanie go pokonać? I czy wbicie takiego poziomu na NG+ jest realne?
#wiedzmin3
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@Hulk: przez całe przechodzenie gry w podstawie. Zrobiłem w sumie prawie wszystkie pytajniki omijając tylko niektóre na skellige bo nie jestem masochistoą. :P
@Zurro_: To w takim razie spróbuję pózniej. I w sumie jeśli w velen już sugeruje tak wysoki poziom, to czy w poźniejszych zleceniach na silniejsze potwory nie będzie jeszcze ciężej? Czy jakoś się to do mnie dostosuje.
  • Odpowiedz
@Hulk: 40 na ng+ to nic niezwykłego, ja na podstawce zrobiłem 36 (odwiedzając wszystko), ale multum zadań nie trafiłem z poziomem zgarniając 1 czy 2 pkt za wykonanie.
  • Odpowiedz
  • 1
Ni chyba że tak. Wystraszyłem się trochę bo grając na drodze ku zagłady przełączyłem na najniższy poziom i dalej nie dawałem rady. Ale w takim przypadku wrócę do tego pózniej. Dzięki. @Zurro_:
  • Odpowiedz