Wpis z mikrobloga

@Shodan56: i taki ściebie fan hitmana? EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I GRANIE W HITMANA BĘDZIE MOŻNA CZYNIĆ TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD OMINĄ LEVEL.


a ave maryja klasyk, zajebiste wykonanie.
  • Odpowiedz
@Shodan56: i ja lubiałem ten hotel, to chyba w pradze było. średnio mi podszedł level w tej willi i zimowy z łodzią podwodną. reszta była kozacka, z tymy motocyklistami na przykład też był spoczko. przyznam że jedynki nie pszeszłem w całości. dwójkę tak, ale nie porywała. dopiero kątrakty miażdżyły miażdżycę. nie grałem tylko w tego przedostatniego i ostatniego bo komputerku ma słabą kartę graficznę.
  • Odpowiedz
@Gummy: w przedostatnim hitmanie (absolution) to sie #!$%@?łem jak w połowie ostatniej misji nie mogłem przejsc i zostawiłem a po miesiącu jak chciałem wrócić to sie sejw #!$%@?ł i w #!$%@? #!$%@?łem to z dysku ;_; a jedynki tez całej nie przeszedłem, zresztą jedynka jest dziwaczna, tragiczne sterowanie i tam sie praktycznie tylko strzela do wszystkiego, nie to co w pozostałych częściach, gdzie pierwsze co zawsze robiłem to na początku
  • Odpowiedz
@Shodan56: Absolution widziałem tylko na YT i tak średnio mi sie widzą te supermoce paczenia przez ściany. Ale chyba można z nich nie korzystać więc pół biedy. Obejrzałem gameplay z tego nowego i poprawili pare rzeczy względem poprzednika, ale serdeczny #!$%@? do dupy należy się za dzielenie tego na epizody. No sory, to jest shooter-skradanka a nie przygodówka point n click jak walking dead. za parę lat może to przejdę.
  • Odpowiedz