Wpis z mikrobloga

@keyah: Na Kongresie pojawił się za to w roli gwiazdy mężczyzna sprowadzający gwałt do noszenia spódnicy, bezrobotny utrzymanek żony nie wywiązujący się z obowiązku alimentacyjnego. To jak zaproszenie Dawkinsa na sobór. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@keyah: Pięknie zapiekła dupka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze nawiązanie do tego, że hurr durr nie wypowiada się w sprawie aborcji. Feminizm staje się jednocześnie seksizmem wobec kobiet nie będących feministkami xD
  • Odpowiedz
@yoreciv: Jest wiele ludzi którzy nie są feministkami a są przeciw ograniczaniu praw do aborcji. Pierwsza dama akurat w takich sprawach powinna być pro-kobieca a nie dawać się kneblować mężowi.
  • Odpowiedz
@hystrix: a ja z kolei uważam, że jeśli nie chce się wypowiadać, to niech się nie wypowiada. Może akurat jest przeciwniczką aborcji? To wtedy nie dałyby jej żyć
  • Odpowiedz
@keyah: mogła pójść na to i na to. W obu miejscach były kobiety, tylko z różnych grup społecznych, nawet w 1 dzień mogła 2 spotkania obskoczyć.
  • Odpowiedz
@znikam5: a moe nie chciała? tak trudno czasem zrozumieć, ze czasem ktoś moze nie chcieć? Ty tez chcesz wszystko i wszedzie...? moze posiada wlasne zdanie, które nie podziela polityki tych Pań i nie chce być kojarzona z tymi środowiskiem. Tak trudno czasem zrozumieć to?
  • Odpowiedz
ierwsza dama akurat w takich sprawach powinna być pro-kobieca


@hystrix: a skad wiadomo, czy ona rowniez nie jest przeciwko aborcji?
Nie wypowiada sie, to znaczy, ze nie znamy jej zdania, prawda?
Jest tez wiele kobiet, ktore nie sa zwolenniczkami legalizacji aborcji. I wcale nie musza być katoliczkami,czy fankami
  • Odpowiedz
@agaja: Nie oczekuję, że Dudowa będzie głosić poglądy feministyczne. Protestowanie przeciwko ograniczaniu praw do aborcji nie jest jednak przejawem feminizmu. Jak widzę jednak wygodniej jest sprowadzać dyskusję do powtarzania ładnych zdań o feministkach, dorzucić do tego arabów, wręcz dziwne że jeszcze nie napisałaś o gejach i nazistach.
  • Odpowiedz
@hystrix: o kwestiach feminizmu pisalam w odrębnym akapicie. Aczkolwiek nadal w temacie związanym z tym ruchem.
Jeśli chcesz pisać o innych sprawach-droga wolna,mnie jednak do tego nie mieszaj.

Natomiast można być kobietą i być przeciwko aborcji. Nie wiem, jakie poglądy ma p.Duda, ale nie wykluczam żadnej z możliwości.
  • Odpowiedz