Wpis z mikrobloga

@CiociaKlocia: rzeczywiście zaorane 10/10 i nie ma co zbierać, po #!$%@? dokumenty, analizy i weryfikacje, skoro wystarczy napisać na twitterze, że audyt to #!$%@? i minionki będą klaskać, że ,,zaorane"
  • Odpowiedz
@WOTANAZ: Tak jak minionki klaskaja, że audyt cudowny bo ministrowie PiS tak powiedzieli? Bez żadnych dowodów? Bez pisemnych uzasadnien? Nie #!$%@? mi nerek :)
Poza tym to nie audyt, to opinia kolesi.
  • Odpowiedz
rzeczywiście zaorane 10/10 i nie ma co zbierać, po #!$%@? dokumenty, analizy i weryfikacje, skoro wystarczy napisać na twitterze, że audyt to #!$%@? i minionki będą klaskać, że ,,zaorane"


@WOTANAZ: to zalinkuj do tych dokumentów, analiz i weryfikacji.
  • Odpowiedz
@WOTANAZ: rzeczywiście ech. Jak można śmieć domagać się dowodów. Wiadomo, że dowody są lewackie. I jakie "twierdzili"? Rozmawiasz ze mną, a nie z bliżej nieokreślonymi "nimi", więc odnoś się do tego co ja piszę, a nie wyjeżdżasz mi z Wałęsą. Przedstaw mi linki albo przyznaj, że dziś w sejmie PiS odstawił polityczną szopkę.
  • Odpowiedz
@dasto123: dobra, już edytowałem
ja nie mam żadnych dowodów, jeśli pis też nie ma, to jestem pewien że posypią się procesy, wnioski o uchylenie immunitetów i tak dalej. jeżeli kłamią to już mają #!$%@?.
  • Odpowiedz