Wpis z mikrobloga

Mireczki, tak sobie właśnie pomyślałem, że zrobię #rozdajo ;)
Jutro wybieram się na mały wypad do Mołdawii i Rumunii, pomyślałem, że może chcielibyście dostać pocztówki stamtąd. Wśród plusujących rozlosuję 10 osób, które dostaną ode mnie po pocztówce. Jak portfel pozwoli to może dorzucę jeszcze jakieś małe fanty :D Czas do 12:00 jutrzejszego dnia!
  • 32
@Razr: O to super, chętnie bo z Ukrainy nie mam kompletu :D
Na PW Ci wyślę listę monet z Rumunii i Mołdawii:)
Dziekuje bardzo :)

Co Cie sprowadzilo do Ukrainy, ze mieszkasz juz rok? :D
@npsr: nie wiem jak będzie z wysyłką, ale jeśli bez przeszkód to wyślę ;) z Ukrainy śmiało mogę wysłać ;)
@Pijokot: studiuję w Tarnopolu, miasto 120km za Lwowem ;)
@Razr: Jeśli Ci wygodniej to może być z Polski już :) Obojętne :) W każdym razie chętnie bym sprawdził co tam mają ciekawego :) No i w ogóle miłej wycieczki życzę :)
@npsr: z Ukrainy mogę przewieźć 25l piwa, więc co parę tygodni zwożę całkiem sporo. Wracam do Polski po egzaminach, na początku czerwca - jeśli Ci pasuje to najwygodniej byłoby z Polski. Swoją drogą to przejeżdżam w samej Polsce sporo kilometrów więc jeśli pasuje Ci odebrać osobiście z trasy Korczowa - Rzeszów - Kraków - Katowice - Częstochowa to śmiało mów ;)
No i dziękuję, trzymaj kciuki żebym koła nie urwał, bo
@Razr: Wymieniłeś trzy miasta, w których mieszkałem. Jedno w którychm się wychowywałem i jedno w którym się urodziłem :D
Ale mieszkam w Łodzi :) Tak czy inaczej coś czuję, że ubijemy deal :)
@Lukki: kolego, ale przede gdzie i kogo Ty chcesz gonić ;) a nawet jeśli to w razie W jest ich tak dużo jednocześnie na mieście, że nie byłoby większego problemu kogoś złapać