Wpis z mikrobloga

@JanuHere: jeśli teze dalem taka sama jak w poleceniu a w zakonczeniu nie pamietam czy ustosunkowalem sie ze nie warto kochac (wszystkie takie argumenty dalem ze nie warto) to #!$%@? w dupe mi czy ok ?
  • Odpowiedz
@JanuHere: no to jedyny błąd bo argumenty podałem ze nie warto i na koncu tez ustosunkowalem sie troche do tego ale watpie zeby za cos takiego mi #!$%@?. Pewnie obetna iles tam pkt na poczatku
  • Odpowiedz
@JanuHere: to #!$%@? nie zdałem bo argumenty dałem z wokulskim i soplicą z tadeusza xD a na koncu napisalem cos ze milosc zle ukierunkowana moze prowadzic do tragedii blabla. xD szkoda troche
  • Odpowiedz
  • 0
@tehSpirit: Mi moja babka z pola mówiła, że jak ktoś ma niepoprawna tezę albo hipotezę to cała praca #!$%@? w dupę. Ale temat był tak prosty, że ta stara baba która bedzie ci to sprawdzać zobaczy głębszy sens i bedzie spoko xd trzymam kciuki
  • Odpowiedz
zawsze tak robilem i bylo ok. ostatnia mature zawalilem bo podalem historie kolbego jako tekst kultury a to nie jest tekst kultury a 3 argumentu wogole nie podalem a i tak 9 pkt mialem
@JanuHere
  • Odpowiedz
@JanuHere: https://imgur.com/S7Aiagg rozwazyc i uzasadnic swoje stanowisko wiec w sumie jesli napisalem na koncu swoje zdanie to powinno byc ok. Nie pisze ze to musi byc teza. A jakby za takie rzeczy zerowali to przeciez ta cala banda idiotow by nie zdawala a przeciez tyle osob to zalicza... a argumenty mialem naprawde dobre
  • Odpowiedz