Wpis z mikrobloga

@Najkon: @damnhard: @strahozord: i jak sie Wam gra tym palkiem, w sumie jak karty dobrze nie dojdą i do 10 tury max 12 nie zabijemy przeciwnika to pupa, jak w kazdym aggro :D wpadłem nim na 6tke, i spadłem do 10tki... musialem freeze maga odpalic by powrocic z powrotem
@strahozord: freeze teraz narzeka na brak mad scientistów, więc ... ale najlepiej mi się nim gra, gdyż znam go na wylot, rozegrałem wiele gier nim i jakoś sie przyzwyczaiłem. No zależy a co Ci brakuje?? Po testach freeze mag, jednak najlepszy ten standardowy (musiałem tylko polimofie dodać na c'thuna bo nim czasem grają) bez udziwnień, zamiast thalnosa gram na zmianę tą nową kartą evolved kobold za 4 many co + 2
@z0nic: no wlasnie brakuje mi antonidasa, po jednej sztuce doomsayera, ice block i pyroblasta. Mam 2k pylu plus pare kart ktore moglbym zmielic i skraftowac te karty. Chcialem juz jakis czas temu tego freeza zrobic ale chyba poczekam az sie troche meta ustabilizuje bo moze sie okazac ze za pare dni ten freeze wogole wypadnie z mety.