Wpis z mikrobloga

@snow: wskaż proszę nieuku kochany kiedy za komuny wsadzano do berezy? kiedy nabijano na pal? a jaki nie to idz zrobic klamczynskiemu dobrze
  • Odpowiedz
  • 0
@proba1: 'nieuku', 'klamczynskiemu' jak zwykle usta pelne polityki milosci i argumentow. :D Ja wiem, ze do prostaka trzeba pisac prosto jak tylko sie da bo inaczej nie zrozumie. Parafrazujac moja wypowiedz, zebys wszystko zrozumial - dlaczego jeszcze cie nie scigaja, dlaczego mozesz pisac to co piszesz??? Przeciez zamordyzm, komunizm i bolszewizm?
  • Odpowiedz
@snow: ponawaim prosbe o wskazanie kiedy w prl wsadzaon do berezy? i kiedy nabijano na pal? jezeli nie to ogranicz swoje wypowiedzi do portali gdzie obcujesz z ludzmi rownie "uczonymi" typu forum pisu, radia maryja itp. nie udzielaj sie w przestrzeni publicznej bo jednak niektorych, w tym mnie boli, ze na Twoja edukacje zostaly zmarnowane publiczne pieniadze.
  • Odpowiedz
  • 0
@bigkangoo: Umarlem ze smiechu. Koles pisze, ze mamy komune, bolszewizm i zamordyzm. Zwracam uwage, ze gdyby tak wlasnie bylo nie mogl by tego pisac bo grozila by mu odsiadka albo 'czapa' i co? Zostaje zwyzywany o nieukow, pisiorskich lemingow :D Ponawiam pytanie - jak by bez wstretu patrzycie codziennie w lustro po wypisywaniu takich propagandowych kocopolow?
  • Odpowiedz
@snow:

: kolejny odrealniony autorytet znany z wsadzania flagi Polski w psie odchody. Im wieksze dno moralne tym wiekszy sprzeciw wobec PiSu.


Co jest większym olaniem ciepłym moczem Państwa Polskiego?

Wsadzenie chorągiewki z flagą Polski w kupę w programie rozrywkowym

czy też

nierespektowanie Konstytucji na najwyższych szczeblach władzy?
  • Odpowiedz
kolejny odrealniony autorytet znany z wsadzania flagi Polski w psie odchody


@snow: ale wojewódzki nie wsadzał flagi Polski w psie gówno. To była tylko propaganda kurskiego i tego przydupasa co lata za kaczyńskim, ale nie pamiętam jak się nazywa. WIEM. błaszczak.
  • Odpowiedz