Wpis z mikrobloga

Gurwa Mirki, kupiłem teraz bilety n PP i spóźniłem się z płatnością o minutę. Pieniążki z konta poszły, a na kupbilet wyskoczył mi błąd, że się spóźniłem i cały czas mam pokazane, że mam nieopłacone rezerwacje. Jak myślicie, co z tego będzie? (,) #mecz
  • 6
  • Odpowiedz
@bart13: coś kręcisz, bo gdy dodajesz miejsce/bilet do koszyka, to automatycznie to miejsce zostaje zablokowane dla ciebie. Oczywiście jak jesteś wcześniej zalogowany.
  • Odpowiedz
@qlimax3: Bardzo chciałbym kręcić. No właśnie, dodaję bilet do koszyka i jest on zarezerwowany, ale jest tam wyznaczony czas na płatność 20 min. Ja zamówiłem o 22:29, czas miałem do 22:51. I teraz mam cały czas status tych biletów jako niopłacone.
  • Odpowiedz
@qlimax3: Już poszedł drugi mail. Przy tym drugim dostałem odpowiedź, ze moja wiadomość została automatycznie odrzucona z powodu przepełnionej skrzynki :D Żeby mi się to wyjaśniło do poniedziałku...
  • Odpowiedz
Przy tym drugim dostałem odpowiedź, ze moja wiadomość została automatycznie odrzucona z powodu przepełnionej skrzynki :D


@bart13: to ten maile przychodzą im na skrzynkę fizyczną w kopercie, czy co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz