Wpis z mikrobloga

@Oude_Geuze: dzięki mireczku za super paczuchę!

Ślunskie cuksy są super wiadomo!
Oczywiście, że bylem w Katowicach, bo jestem urodzonym eee... Zagłębiakiem ;D I ostatnio częściej na dworcu, ale spoko spoko magnes wisi już na lodówie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Książka ze śląskimi baśniami jest przezajebista. Właśnie czytam. Będę miał co czytać znajomym z Wrocławia albo jakimś loszkom do snu xD
Też dzięki za książeczkę i regionalne gadżety to zawsze miłe to komuś pokazywać czy się chwalić rejonami z których w sumie pochodzę ;D

@Wykopoczta: Wykopoczta bardzo sprawna. Ja jestem zadowolony, mój adresat zdaje się też, bardzo fajna inicjatywa czekam na świąteczną edycję tylko bez żadnych hurr durr nie doceniajo nas bo ja doceniam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wykopoczta
Pobierz m.....i - @Oude_Geuze: dzięki mireczku za super paczuchę!

Ślunskie cuksy są super ...
źródło: comment_01LKgcE0xW9N66tLJenm3NNvQ05uQ8nQ.jpg
  • 3
@madry_i_mieciutki: jak już wysłałem to przeczytałem jakieś żale, że mirek mirkowi ulotki z Łodzi wysłał i zbladłem totalnie czekając na lincz mojej osoby... :P p.s: zrób dokładniejszy opis swoich zachcianek przed edycją świąteczną :) no to moja pierwsza wykopoczta już za mną, chociaż nie mam jeszcze trackingu mojej paki, więc nie wiem czy w ogóle dostane, huehue.