Wpis z mikrobloga

Mam na pp wszystko gotowe, ale napotkałem kolejny problem. Gdy już na IBuyGou wpisałem adres, wybrałem przesyłkę, vat, sposób płatności itp. to kliknąłem zatwierdź i strona się wywaliła. Mam w orders to zamówienie i gdy na nie namierzę, to jest opcja PAY NOW, ale gdy na nią kliknę, to przenosi mnie do koszyka. Kupon mi wykorzystało i nie mogę go ponownie użyć. Czy tak powinno być ? Jeśli tak, to w jaki sposób zapłacić ?
#ibuygou #xiaomi #paypal #mi5
matiko101 - Mam na pp wszystko gotowe, ale napotkałem kolejny problem. Gdy już na IBu...

źródło: comment_2psrWOJkjlDKdjK2ZmJoBxA7PK6iFJCh.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@matiko101: wiesz ile Ci wyszło z kuponem? to wpłać tą kwotę na paypal Ibuygou czyli sophia@ibuygou.com, potem na priv wyślij mi id transakcji, ja go prześlę na support :)
  • Odpowiedz
@Ibuygou: Wszystko by się zgadzało, tylko że powinno wyjść razem 384,19$. 363.99 (telefon) + 17 (DHL) + 18.20 (ubezpieczenie od VATu) + 2 (ubezpieczenie przesyłki) - 15 (kupon)
  • Odpowiedz
@matiko101: Mam dokładnie ten sam problem, niby zamówienie jest już złożone, wysłało maila z numerem zamówienia i z taką ceną jakbym nie użył kuponu. Nie płaciłem tego jeszcze, bo na przelew na paypala pewnie do jutra będę czekał, no i tak samo jak Ciebie wywala mnie do koszyka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wzywam @Ibuygou ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Adlaudes: nie wiem co to za problem z koszykiem, ale mail z potwierdzeniem zawsze przychodzi z kwotą nieobciążona o wartość kuponu. Płacisz kwotę pomniejszoną.
  • Odpowiedz