Wpis z mikrobloga

Szatański akordeon.

"Siemaneczko.
Panowie, odstawcie swoje wiadra. Ta technologia jest już przestarzała.
Powiadają, że potrzeba jest matką wynalazków. Ja tą prawdę znam z autopsji.
A wszystko zaczęło się tak. Otóż siedzimy sobie wczoraj u koleżki w kilka osób, jakieś piwko, kilka bolków, ale ja nabrałem ochoty na coś większego. Jako, że wszystkie butelki znajdujące się w domu okazały się szklane, a wrodzone lenistwo skutecznie powstrzymało mnie od przejścia pięćdziesięciu metrów do najbliższego sklepu, postanowiłem zaprząc do działania moje #!$%@? szare komórki. Chwila rozglądania za czymś ciekawym i nagle eureka!
Budujemy boxa, mamy przecież kanały wentylacyjne . Dorwałem taki trzymetrowy, po zwinięciu ma raptem 30-40cm. Zrobiliśmy dwie dziurki obok siebie, w jednej zamontowaliśmy metalową lufę, uszczelniając mokrymi chusteczkami, druga została na wdychanie. Na końce naciągnęliśmy po gumce i tadam! - stworzyliśmy potwora!
W praktyce wygląda to tak, że potrzeba przynajmniej dwóch osób do działania. Jedna trzyma koniec z otworami tak, żeby zasłaniać wylot (wystarczy ścisnąć dwa segmenty kanału) i podpala. Druga naciąga trzymając za przeciwległy koniec.
Klepie niewiarygodnie. Potrzebujemy tylko większego cybucha, bo do tego mieści się raptem z pół sztuki, co potwór zassał całe po rozciągnięciu go na nieco ponad metr. Można częstować się po kolei podając sobie rurę, albo jak ktoś lubi hardcore, to niech ściągnie sobie takie pół gieta na łeb. Normalnie wiadra chyba niedługo odejdą w moim towarzystwie w zapomnienie (chyba, że te montowane w terenie z tego, co jest pod ręką ). Wspaniała zabawka i do tego nie potrzebuje wody do działania."

Źródło: https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?57410-Szata%C5%84ski-akordeon-czyli-tak-to-jeszcze-nie-jara%C5%82em
#420 #marihuana #zrobtosam #pokazbongo
w.....z - Szatański akordeon.

"Siemaneczko.
Panowie, odstawcie swoje wiadra. Ta t...

źródło: comment_CdimjBONwJkUX9SmyNR5FnTFBbYLq8e1.jpg

Pobierz