Wpis z mikrobloga

Posłanka Kukiz'15 dla "Faktów" TVN:zagłosowałam za Kornela Morawieckiego

Brawo Brawo wpierw marszałek sejmu oznajmia że PiS przegrało głosowanie a po dwóch minutach ogłasza że wygrało, oczywiście zakazuje wszelkich dalszych dyskusji

A posłanka Kukiza chwali się że zagłosowała za kolegę...

Standardy rodem z Putinowskiej Rosji, brawo wykopki możecie być dumni wreszcie z bicia elit #dobrazmiana jak zwykle działa; no ale najważniejsze że Duda taki przystojny, ma ładną córkę no i nie czyta z kartki.

Je*ać cały ten (nie)rząd łącznie z partią matką, niech wyjadą na Syberię i nigdy nie wracają.

#neuropa #prawackalogika #polityka
  • 56
  • Odpowiedz
wyższy podatek


@Neaopoliti: #!$%@? a pis to obniża? coraz to kolejne podatki #!$%@?ą... od telewizji, chcą wprowadzic podatek religi(ktory po cofnela), podatek od wody, podatek bankowy, podatek od sklepów, wycofanie sie z obnizenia vatu, chca podniesc akcyze...
  • Odpowiedz
@sekito20: Dopuściłeś się manipulacji (dość wysoko zaplusowanej - heh). Głosowanie było ważne, ponieważ był osiągnięty punkt kworum.
I mówienie, że za PO było lepiej jest co najmniej naiwne. Zauważ różnicę między poprzednim, a teraźniejszym rządem. PO ma o wiele więcej przychylnej prasy (zagranicznej, lokalnej), a do tego popularniejszej, czyli do zwykłego obywatela dochodzi każdy mniejszy "przekręcik" zrobiony przez PiS. Jest to dobre oczywiście, ale to wcale nie znaczy, że rząd
  • Odpowiedz
@peszmerd: ale z tym nawyższym wzrostem gospodarczym w Europie tez poleciał xD
@sekito20: zielona wyspa to propaganda. Szok, że obywatele kraju, które relatywnie niedawno wyszedł z komuny dalej są tak podatni na propagandę, a może to właśnie dlatego...
  • Odpowiedz
@siodemkaxx: "chca"xD Narazie to PO podnosiło wszystko co sie dało, wiec z pis poczekajmy. Ja widzę, że pis chce bronic polski przemysl, ktory zostal rozsprzedany. No chyba, ze nadal chcesz robic laske dla zachodu i pracowac za 350 euro to prosze bardzo. Jakos grek czy hiszpan nie chodzi pracowac za 350 euro przy 25% bezrobociu xD
Jak narazie to jako jedyna partia dali 500+, a ja jako obywatel nie place
  • Odpowiedz
@Neaopoliti: #!$%@? rakłem... jestes tak zmanipulowany ze brak słów... juz podniesli kilka podatków wyzej wymienionych... reszta jest w planach... nie bronią polskiej gospodarki w zaden sposób... sam minister( juz nie pamietam ktory) zaraz na poczatku kadencji powiedzial u piaseckiego w rmf ze jak zabraknie z podatków na 500 dla patoli to najlepszym rozwiazaniem bedzie rozwiniecie polskiego przemyslu i sprzedanie go... a co do europarlamentu, jeszcze 2-3 lata temu to pisiory
  • Odpowiedz
ale z tym nawyższym wzrostem gospodarczym w Europie tez poleciał xD

@sekito20: zielona wyspa to propaganda. Szok, że obywatele kraju, które relatywnie niedawno wyszedł z komuny dalej są tak podatni na propagandę, a może to właśnie dlatego...


@Swiatek7: odwołuje wasze lewackie propagandowe #!$%@? do czystych danych http://www.wykop.pl/wpis/12377919/z-cyklu-jak-tusk-zniszczyl-polske-oraz-co-z-tego-z/ polecam inne wpisy owego użytkownika który dostał niesłusznie bana...
  • Odpowiedz