Wpis z mikrobloga

@Shewie: hmm koperta plus zwykły unitas? Mają też inhouse ale serio... marka legendarna, z masą oddanych fanów którzy nie pozwolą nigdy nic złego na nią powiedzieć ale mocno jadą na swoim heh "pdk"
Sam uważam że mają naprawdę ładne zegarki ale prędzej zrobię sobie projekt używając mołni z kieszonki dziadka niż kupię coś czego 90% ceny stanowi legenda włoskiej marynarki.
  • Odpowiedz
@thewickerman88: z tym mechanizmem to poleciałeś mocno Panie, to nie Unitas czy inna miyota lol...
Tylko in house CAL. P9000 mvmt automatic. Panerai ma legendarną historię i jako jedyna marka szanuje swoich właścicieli jak żadna inna. Doroczne spotkania i summity właścicieli na całym świecie na które sam byłem zapraszany to standard dla tej marki i jej włascicieli. Panerai niejednokrotnie wydawał i nadal wydaje specjalne edycje zegarków dla włascicieli Panerai będącm jednocześnie
Shewie - @thewickerman88: z tym mechanizmem to poleciałeś mocno Panie, to nie Unitas ...

źródło: comment_wtsILNEVwa1ilMa1yrV4muWLz9iBctz3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Shewie: proszę, nie przeklejaj mi ulotki. O to własnie chodzi że jest to marka z rozbuchanym aparatem marketingowym :) piramidy prestiżu, przekonywanie własnych klientów o ich wyjątkowości etc. Napisałem o unitasie na którym bazuje cała marka a ty wklejasz mi przykład jednego z ich mechanizmów in house? ... wiesz w ogóle skąd się wziął panerai? Co łączy mechanizm corteberta, rolexa, paneraia i zwykłą ruską mołnię? Proszę nie opieraj się tylko na
thewickerman88 - @Shewie: proszę, nie przeklejaj mi ulotki. O to własnie chodzi że je...

źródło: comment_TA1uedf5b17JHClgHZdkArH5k0I9Z1z7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@thewickerman88: nie przeklejam ci ulotki tylko mam wrażenie że twoje posty mają na celu tylko i wyłącznie ukazanie Panerai jako najbardziej bezwartosciową firmę i markę na świecie lub ogólne obniżenie jej ratingu, ok niech tak będzie, to jest twoje zdanie, nie będę cie przekonywał do swoich racji bo nie ma to sensu. Podobnie mówię o zegarka Audemarsa które W MOJEJ OPINII są najbardziej przewartosciowanymi zegarkami na swiecie ale kiedy spotykam mojego
Shewie - @thewickerman88: nie przeklejam ci ulotki tylko mam wrażenie że twoje posty ...
  • Odpowiedz