Wpis z mikrobloga

@4833478: @NikczemnyF: wiecie może jak sprawdzić do jakiego magazynu trafi z konkretnego paczkomatu? Nie wiem czy zdążę odebrać przez te 3 dni a nie chcę też jechać na drugi koniec miasta.
  • Odpowiedz
@4833478: No i czar paczkomatów prysnął. Na stronie nie mają żadnej informacji na ten temat. Nie chcę ryzykować "wycieczki" za miasto, zamawiam wysyłkę Pocztą Polską.
  • Odpowiedz
@kobeb: Czar paczkomatów polega na tym że i o północy sobie możesz to odebrać więc jak masz paczkomat po drodze z pracbazy to jest wielka zaleta, ale trudno żeby paczki tam zalegały po dwa tygodnie. Zawsze coś za coś.
  • Odpowiedz
@4833478: Możliwość odbioru paczki przez całą dobę to mega zaleta paczkomatów - to nie podlega dyskusji. Jednakże mogliby na swojej stronie łaskawie umieścić informację do jakiego konkretnie punktu w razie czego powędruje moja paczka z wybranego paczkomatu jeśli nie zdążę jej odebrać w czasie 3 dni.
  • Odpowiedz
@kobeb: mysle, ze info dostaniesz smsem. Kumam Twoje rozterki ale zastanawiam sie nad mechaniką... Paczkomaty są tak pomyślane, że przez 72h w zasadzie dowolna osoba może odebrać przesyłkę, więc nie wiem czy wiele z nich pozostaje bez odbioru.
  • Odpowiedz