Wpis z mikrobloga

Co jakiś czas warto coś dać, więc zrobię #rozdajo

Wylosowanemu opłacę #spotify na 3 miesiące. Warunki? Żadne w sumie, byleby konto nie było założone po dodaniu tego wpisu. Wylosuję jutro o 15. A i zastrzegam sobie możliwość do nieprzyznania tego osobie która zostanie pierwsza wylosowana, jeśli okaże się, że to jakiś troll, lub debil. No choć minimum przyzwoitości potrzebne.
  • 43
  • Odpowiedz
@vaxx: Jedyny, który rzeczywiście istnieje, to chęć ogarnięcia ludzi na spotify i że 20zł to nie dużo. No, ale jak dopisujesz mi tutaj dodatkowe sprawy, to za nisko mnie cenisz ()
  • Odpowiedz
@vvivo: oj, kolego, żarty sobie robię :) Pamiętam Twoje wpisy wysyłane ze starego konta i od tego też czasu tag obserwuję. Czekam na wpisy z minionego sezonu choinkowego :)
  • Odpowiedz
@vaxx: Coś wrzucę, ale najlepiej mi się pisze na świeżo. Więc z poprzedniego raczej nie wrzucę zbyt wiele, o ile cokolwiek. Od września już się zaczną akcje, to jeśli mnie nie zbanują, będę pisał. Szkoda, że teraz każdy dookoła mnie wie który to ciul pisze "o branży" na wykopie i muszę się pilnować, ale da radę. Głównie dlatego się usunąłem na dłuższy czas, bo wielu miało pretensje ;)
  • Odpowiedz
@vvivo: no cóż, taka to pewnie branża, że na co drugim rogu ludzie tych choinek jednak nie wytwarzają :) gdzieś mi jednak mignęło, że zanotowałeś dobry sezon, więc wewnętrznie mnie to cieszy :) bądź co bądź, czekam na nowości ;)
  • Odpowiedz
@vaxx: no 90% całej branży jest skumulowane na jakichś może 20km kwadratowych ;) I to licząc nawet wszystkich sąsiadów Polszy ;) Jest dość specyficznie i zamknięcie. Dlatego moje wychylenia nie są zbyt dobrze przyjmowane, a jesteśmy od siebie trochę uzależnieni, więc nie można grać agresywnie, trzeba współgrać, to wspólny rachunek. A nadepnąłem na kilka odcisków i cóż. Oczywiście wszystko jest ok, ale rozmowy o tym niespecjalnie pomagały w codziennej współpracy.
  • Odpowiedz
@vvivo: jeju, jakie żebractwo w komentarzach. Nagle nikt nie ma 20 złotych, wszyscy biedni. Oczywiście zaplusowałem, może się uda, a może nie. Ale na koncie Premium siedzę już prawie od roku, i naprawdę nie uważam, że dwie dychy to dużo. Można sobie odmówić kilku batonów i już jest
#januszeprzedsiebiorczosci
  • Odpowiedz
@praetorian852: popieram. dwie dychy za dostęp do takiej bazy muzyki, to jak za darmo. w dodatku słuchasz tego, na co masz w danej chwili ochotę - nie musisz mieć tej muzyki zgranej wcześniej, wystarczy, że masz pakiet internetowy. przecież to brzmi jak #!$%@? spełnienie marzeń. powiedziałbyś to komuś 10 lat temu, to by się obsrał (już nawet nie mówię 20 lat temu, jak jeszcze ludzie kupowali płyty zamiast mp3, bo
  • Odpowiedz