Wpis z mikrobloga

@Kiedys_Mialem_Fejm: Nie wiem, czy jakikolwiek polski portal dokonał takiej wolty, żeby z całkowicie darmowego stać się płatnym. W związku z tym trudno przewidzieć konsekwencje takiego ruchu i jest to raczej gdybanie.
Wg mnie trolle (te zwykłe i te polityczne) szybko by się znudziły, jeśli ich aktywność miałaby skutkować banem, a za każde nowe konto musieliby zapłacić. Dla wartościowych użytkowników (z reguły osób dorosłych) nie byłby to żaden wielki wydatek. I przy
@pwolski93: JA IM MAM PŁACIĆ XD????????
jak ja tu mam 50 zł za komentarz :D tylko nie zawsze chcę mi się pisać ;/ bo w sumie za 50 zł to co ja sobie kupie ? Nawet mi na herbate do śniadania nie starczy. Bo pije tylko tą zebraną przez budde.
@zly_dzien: Gdybym miał porównać Wykop do magazynu to codziennie kilkunastu randomów musiałoby do niego przychodzić, żeby się wysrać na środku. Nie zapłaciłbym za taki dil, przykro mi. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@pwolski93: A ja uważam, że powinniśmy wyłączać ad blocka na wykopie. Ostatnio tak się zdarzyło, że wyłączyłem ad blocka z musu na innej stronie i tak zostało. Dzisiaj zwróciłem uwagę na to , że są reklamy na wykopie, jednak te reklamy są w ogóle nienatrętne i mi osobiście nie przeszkadzają ani trochę. Nie wyskakuje żadne gówno, nie zasłania połowy strony. Zatem ad blocka wyłączyłem, ale zastrzegłem sobie tą stronę aby tu
@bones1909: Zapewne wymyślono by wtedy jakiś dodatkowe rozszerzenie blokujące reklamy specjalnie na wypok niewykrywalne dla wykopu. Ale fakt, po zalogowaniu reklamy nie są natrętne - są znośne. Za to bez logowania ... tu jest dużo gorzej