Wpis z mikrobloga

Zmieniłam miejsce zamieszkania i potrzebuję proof of address z tego miejsca. Czy ktoś wie jak to uzyskać? Raczej payslip z pracy nie przejdzie. Mam konto w banku w którym już zmieniłam adres, ale nie dostałam od nich żadnego listu z potwierdzeniem :/ Wynajmuję all inclusive, więc rachunki na mnie nie przychodzą :(
#uk
  • 14
@szarlootka: a to ciekawe.. o ile wiem - jest to niemozliwe jesli wynajmujesz cale mieszkanie. Council Tax placi landlord tylko jesli wynajmuje na pokoje. Jesli mieszka wynajmujacy to on placi. Biorac pod uwage powyzsze - zapewne nie jest placony council tax za to mieszkanie.
@szarlootka: trustME dobrze mówi - generalnie landlord może podać lokatora i wtedy za niepłacenie lokator ma kłopoty. Oczywiście mogliście się umówić, że to on będzie płacił, ale w takim razie poproś go o jakieś potwierdzenie, że faktycznie płaci.
@trustME: @kwiatosz: tak tylko dla informacji - płaci wynajmujący lub właściciel. nie ma znaczenia kto, byle było zapłacone.
@szarlootka: zadzwon do dvla zeby ci jakiś kwit przysłali - to zawsze akceptują, albo zarejestruj się w rejestrze wyborczym - tez ci potwierdzenie przyślą że się zarejestrowałaś. a już poza wszystkim - umowa o wynajem też jest proof of address