Wpis z mikrobloga

@jacobcn: dzięki stary :)
Przez ciemne zwierciadło, Chappie, Mroczne miasto, Harry angel, niepamięć, na skraju jutra, ukryty wymiar, moon, drabina jakubowa oglądałem i ogólnie bardzo dobre filmy (szczególnie ukryty wymiar).
I wybrałem dwa filmy, który znajdę ten obejrzę: Dark Skies (ten jako pierwszy chcę obejrzeć) i Tajemnica Syriusza. Oglądałeś Ex Machine? Polecam jak co.
  • Odpowiedz
@medykydem: @jacobcn: Panowie, bardzo dobre tytuły. Zapomnieliście o dobrym i zapomnianym Pandorum. Oraz Leviathan (1989) - to takie "Coś", tylko pod wodą.
Oraz "Coś2" też trzyma poziom. Oraz "Harbinger Down" (2015) z Bishopem z Aliena oraz kolesiem, który robił efekty do "Coś-ia"
Nowy "Evil Dead" tez jest dobry. Oraz koniecznie "Cabin in the woods" łączący klisze SF z SCP
Wspomniałem o Leviathanie, czyli Cośiem pod wodą. Trochę podobne to "Kula".
  • Odpowiedz
@medykydem: Dark Skies to dobry wybór. Ex machine, i Pokój oglądałem - Pokój to jeden z najlepszych filmów jakie widziałem, ciesze sie że nie przeczytałem opisu na filmwebie, dzięki czemu w połowie filmu byłem nieźle zaskoczony.

@malinblue: Leviathan (1989) sie nada na dzisiejszy wieczór - nie za długi, półtorej godziny w sam raz do snu :)
  • Odpowiedz